Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, előfordult valaha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, előfordult valaha olyan, hogy összejöttetek egy elvileg hetero pasival, és ti hoztátok ki belőle az addig rejtett biszexualitását?

Figyelt kérdés

2022. szept. 19. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Ez fizikai képtelenség. Hogy a francba tudna kihozni egy lány egy férfiból biszex hajlamot?! Ha esetleg arra gondolsz, nem, attól senki nem lesz ismét, mert szereti, ha egy NŐ kényezteti análisan.
2022. szept. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
*ismét=biszex
2022. szept. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt láttam volna a tag-eket, azt hittem arra vonatkozik a kérdés, hogy levetkőzik a nő előtted, te meg felkiáltasz: "Úristen! Mégis inkább férfit akarok!" 🤣😂🤣
2022. szept. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ezért fogalmaztam úgy, higy az addig rejtett biszexualitást.

Tehát benne volt, de addig nem jött elő.

Ilyen létezhet.

2022. szept. 19. 11:25
 5/8 anonim ***** válasza:
23%

Egy nő nem hozhat ki egy férfiből rejtett biszexualitást! Arra csak férfi volna képes.

Ennyi fogalmatlan, szánalmas, tudatlan idiótát ezen az oldalon...

2022. szept. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%
5-ös vagyok. Miért is pontoztatok le? Indoklast kérnék. Logikai indoklást.
2022. szept. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
#6 Mert egy nő is tud beszélgetni erről vele, esetleg videokat mutatni stb...
2022. szept. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
21%
Ja biztos egy férfire vágyó nő fog egy férfinek olyan videót mutatni, ahol férfi dugja/szopja a férfit. Ennyire nincs relitás érzéketek???
2022. szept. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!