Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Marvel-filmekben hol vannak...

A Marvel-filmekben hol vannak a rejtett utalások meleg/leszbikus/biszex szereplőkre?

Figyelt kérdés

Olvastam nemrég egy blogban vagy miben (már ne kérdezzétek hol volt, a kereső biztos kidobja majd ha beütitek), hogy az eddigi 23 Marvel-film tele volt utalásokkal egyes karakterek, mondjuk úgy, nem éppen heteroszexuális irányultságára.

Na most én lehet vak vagyok vagy más filmeket néztem, de egyetlen ilyen sem tűnt fel, nem hogy tömegesen. Ti tudtok ilyenekről? Kik azok a karakterek akik leszbikusak, melegek vagy biszexuálisak a Marvel-filmekben, és milyen utalások voltak erre? Nyilván Vasember pl. szerintem tuti nem volt az.



2019. okt. 6. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez érdekes. Eddig én se figyeltem fel erre.

Ami biztos, hogy 2020 ban fog egy új Marvel karakter bemutatkozni, aki meleg lessz.

2019. okt. 7. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem rémlik ilyesmi. Arról tudok, hogy Valkűrnek lett volna egy jelenete, amiben megerősítik, hogy biszex, de kivágták.

Képregényekben jobban kimondják, pl.: Loki is biszex meg genderfluid, Deadpool meg pánszexuális.

2019. okt. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elvileg Brünnhilde (Valkűr) biszex, de fontosabb szerepet csak a Thor 4-ben kap majd a dolog. És azt hiszem az Örökkévalók egyik tagja is valamilyen lmbtq karakter lesz.
2019. okt. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Agnarr ***** válasza:
0%
Nem vagyok biztos benne, hogy Marvel, de a Wonder Womanben szereplő amazonoknak vagy melegnek, vagy aszexuálisnak kell lenniük, máskülönben megbolondulnának a kizárólagos női társadalomban.
2019. okt. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahogy azt mások is írták, Valkűr biszex és volt is egy jelenet a Ragnarökben ezzel kapcsolatban csak azt kivágták. Olvastam, hogy a 4. részben Valkűr a "hercegnőjét" fogja keresni.

A Végjátékban volt egy meleg karakter és ot ráadásul a film egyik rendezője alakította. Amikor Amerika Kapitány egy kis csoporttal beszélget a problémáikról, akkor az egyik pasas valami olyasmiről beszél, hogy a SRÁC elsírta magát a randin, de ő a desszertig bírta. Ez nekem sem tűnt fel először, csak miután utána olvastam egy cikkben.

És ami a rejtett utalásokat illeti: olyat még én sem vettem észre, de mindenképp utána nézek!

2019. okt. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Marvel-be nem vettem még nagyon észre,de DC filmben a ,Wonder Woman azt mondta ,hogy a szex férfiak nélkül is élvezhető,a férfiak csak utód nemzésre szükségesek.Valami ilyesmit,rég láttam..
2019. nov. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!