Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Dominánsként/Dominaként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dominánsként/Dominaként előfordult már veled, hogy valakinek online adtál parancsokat?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor miket kértél a szolgádtól, és milyen elvárásaid voltak? Kellett képet készítenie bizonyítékként?:D Engem mostanában elkezdett izgatni az online szolgálat, szóval felkészülnék előre belőle, ha esetleg később lesz partnerem is hozzá. :)
2022. okt. 11. 05:14
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Igen volt több ilyen partnerem is.

Partnerfüggő, hogy ki milyen feladatot kapott, vagy épp milyen szabályok voltak.

Erotikán túl is.


(Bár én hetero férfi vagyok)

2022. okt. 11. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nemed?
2022. okt. 11. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok.
2022. okt. 11. 05:26
 4/9 A kérdező kommentje:
Ne itt hirdesd magad.
2022. okt. 11. 05:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Az online dominancia komolytalan, mert olyan mint a cukor és a mesterséges édesítőszer.
2022. okt. 11. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem kell kiírnom a nemem, főleg nem azért, mert neked ingered van mindenkire ráirni aki él és mozog.


Illetve nem gondolom, hogy az online dominancia komolytalan. Volt már részem élőben is benne többször, de most csak ennyire vágyok.

2022. okt. 11. 05:44
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Snapen szoktam játszani ilyet, ott mindig kapok róla képet is. Túl extrém dolgokat nem szoktam kérni, meg azt is nézem, hogy a másiknak ki jön be és úgy kap feladatot.
2022. okt. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

igen rendszeresen, de egy idő után elfogy az ihlet és gépies leszek

24l

2022. okt. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én csináltam ilyet két sráccal is

Az egyikkel csak egyszer, a másikkal majdnem fél éven át majdnem heti rendszeressséggel.

Képet nem kértem, de ha akartak küldtek, viszont nem vártam el.


Amúgy nagyon izgi szerintem online is ez, nyilván élőbe mégjobb, de ennek is van egy hangulata, ajánlom mindenkinek :D


23f

2022. okt. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!