Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van olyan online fórumot,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan online fórumot, ahol hasonló érdeklődésű emberekkel lehet megosztani képeket, videókat?

Figyelt kérdés
Valami olyanra gondolok, ahol esetleg van chat is, lehet dumálni is másokkal és nem a mainstream videómegosztók. Azokon egy nagy halom robot vagy profi van. Én valami fórumot keresek. Van ötletetek?

2022. ápr. 3. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Én pl szoktam itt is :)
2022. ápr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
valami felvilágosultabb oldalra gondoltam. itt vagy lehurrognak vagy letiltanak, ha máshogy gondolkodsz, mint a mainstream.
2022. ápr. 3. 16:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne. Ahol normális egészséges exchibicionizmussal megáldott lányok vann és akár beszélgetni is lehet.
2022. ápr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az inda fórumon próbálkoztam, de ott még a regisztráció sem ment. A technika nem igazán működött, és már nem először próbáltam. Valami hasonló, ami működik? Hol vannak ilyen fórumok?
2022. ápr. 4. 13:14
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a Goldengate-et, van külön chat, és fórum része is. Mellette videómegosztó és társkereső funkciója is van.
2022. ápr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!