Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tetszene ha egy férfit orgazmu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszene ha egy férfit orgazmus kontroll alá vonhatnátok online utasításokkal ?

Figyelt kérdés
(Korábbi kérdésemet törölték.)

2021. dec. 19. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Neked tetszene, ha kontroll alatt tartanának? :P
2021. dec. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
en kikötöznék egy jo csavot a szemét is,,es az egész testét kényeztetnem,,bö olajos kézzel..majd a számmal nyelvemmel,,mélyen torokig,,mikor mar majdnem elmenne,,abbahagynám..majd kezdlm elöröl,,atan hatalmasat élvezne a számba ahh...
2021. dec. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Próbáltam már ezt, de 2-3 alkalom után ellaposodott a dolog. Valahogy nem éreztem a tétet, hiszen írhatok neki bármit, de mi van ha nem azt csinálja? Próbáltuk kamerával, de ott is, ki tudja hogy miután kikapcsoltuk kiveri magának?

Szerintem élőben sokkal izgalmasabb lenne, de azt még nem tudtam kipróbálni férfivel.

Esetleg ha erényövet hordana a srác kipróbálnám, bár azt se egyszerű online felügyelni.

28/F/bi

2021. dec. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bizalmi kérdés. És olyan szolga is van aki adózik hogy szolgálhasson :)
2021. dec. 19. 18:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam is néha, változó, hogy melyik szerepben.
2021. dec. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Izgalmasan hangzik hogy valaki kontroll alatt tart bár még nem csináltam ilyet 19f
2021. dec. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az online kontroll nem túl erős, de akár jó is lehet, ha mindenki komolyan veszi.
2021. dec. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én kipróbálnám de még nem ölt ilyen be részem! 23 n szub
2022. szept. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!