Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Budapesten nőként nem sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten nőként nem sok tapasztalattal hogy keressek szexkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nem ezen az oldalon keresek!

Egy olyan férfit(talán nőt) keresek, aki 30 alatt van, és jó ember. Tudom, hogy nem beszéli ki a barátaival, amit csinálunk, nem tesz olyat, amit nem akarok, ilyesmi. Az sem utolsó szempont, hogy jól csinálja a dolgát.

Baráti kör kizárva, mert nem szeretném, ha mások tudnának dolgokat, és nincs is olyan, aki tetszik onnan. Tinder nem tudom jó lehet-e. Bulikban ismerek meg embereket, de akkor részegek vagyunk, az nem egy jó hely erre.



2022. okt. 18. 18:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha van kedved beszélgethetünk! Annyi hogy én 45 vagyok de megbízható lakással, a párom 28 bi nő!
2022. okt. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%
Hát, mennyi idős vagy? A lehetőségek kb attól függenek.
2022. okt. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok
2022. okt. 18. 18:58
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

Hát, én 17 éves elvileg rendes és intelligens srác vagyok...

Ráadásul eddig nagyjából minden randim korodbeli lányokkal történt, szóval akármennyire is nem ezen az oldalon keresel...egy próbát megér szerintem ;)

2022. okt. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Lakás van, akár néha ott is tudsz aludni! Buli előtt, után, hétközben!
2022. okt. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
42%
Egyébként mekkora libidód van, milyen gyakran kívánnád a szexet?
2022. okt. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"1

Vagyok kérdező. Csak akkor kezdjünk el beszélgetni, ha komolyan gondolod!

Gondolom ha rám írtál, akkor nem zavar a korom?

2022. okt. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

7

De, zavar. Csak azt hittem, te írtál rám már üzenetben is, és erre kérdeztem csak rá, mert kíváncsi voltam.

2022. okt. 18. 19:14
 9/19 anonim ***** válasza:

"1

Sok szerencsét!

2022. okt. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
35%
Őszintén, van rá lehetőség, de ilyen feltételek mellett a diszkréció egyeztetést igényel, ezért a lehetőségek attól is függnek, hogy milyen gyakran akarnád csinálni az illetővel.
2022. okt. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!