Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Budapesten nőként nem sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten nőként nem sok tapasztalattal hogy keressek szexkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nem ezen az oldalon keresek!

Egy olyan férfit(talán nőt) keresek, aki 30 alatt van, és jó ember. Tudom, hogy nem beszéli ki a barátaival, amit csinálunk, nem tesz olyat, amit nem akarok, ilyesmi. Az sem utolsó szempont, hogy jól csinálja a dolgát.

Baráti kör kizárva, mert nem szeretném, ha mások tudnának dolgokat, és nincs is olyan, aki tetszik onnan. Tinder nem tudom jó lehet-e. Bulikban ismerek meg embereket, de akkor részegek vagyunk, az nem egy jó hely erre.



2022. okt. 18. 18:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%

Tinderen próbálkozhatsz, van lehetőség, de sok a gyökér és a kamus. És korántsem biztos, hogy diszkrét lesz ezügyben.

25n

2022. okt. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

Hát megint nincs szerencsém!

:(

37/F

2022. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
72%

Ha csak a kötetlen szex érdekel és a biszex vonal is játszik akkor a legegyszerűbb ha lemész egy swingerbe. Diszkrét (mondasz a másiknak egy nevet és kész, ami ott történik ott is marad), adott a hely, idő (nem kell felmenned máshoz, sem magadhoz felhívnod), kb. semmit sem fog rólad tudni amit nem osztasz meg vele és 100% kamumentes.

Szóló nőként is mehetsz, nem fog senki megenni, szimpátia alapon működik a dolog. Te döntöd el, hogy csak bulizol, nézelődsz, vagy 1:1-ben vagy valakivel, vagy párhoz csatlakozol, vagy csapsz egy ereszd el a hajam gangbanget.

2022. okt. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Szia

Vágyaid.hu

2022. okt. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Rendszeresen járok Pesten, nem ott élek. Ha diszkrét támogatói kapcsolat is érdekel írj rám :) hátha tudunk valamit kitalálni...
2022. okt. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól nézel ki, és nem vagy bátortalan, akkor elmész bulizni és fixen lesz aki rád fog akadni… hogy normális és jó-e az ágyban, az úgyis csak később derül ki akkor is, ha elkezdesz beszélgetni valakivel.


Teljesen mindegy hol keresel, akár itt, akár Tinderen / Badoon / bármelyik ilyen társkeresőn, többségben olyan embereket találsz akik ölni tudnának már egy kapcsolatért vagy szexért mert élőben nem tudnak kezdeményezni. Lehet találni, de kevés az esély. Adj magadra, menj el ide-oda, 20 éves lányként nem tudom elképzelni hogy ne lenne kapás. :) 27f

2022. okt. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
74%
Tudom magánügy, de nem lenne jobb egy tényleg kellemes párkapcsolat, mint sunyiban összejárni kefélni valami taggal? 🤷🏻
2022. okt. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Én 32 vagyok, saját lakással, és elég régimódi ahhoz, hogy ami a hálóban történik, az ott is marad.
2022. okt. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
75%

Csak magamról tudom hogy nagyon nehéz normális part találni, akar csak szexre is.

Ha találsz is hosszú beszélgetés után találkozatok csak, tényleg sok idiot…a ember van a földön.

Vigyázz nagyon :)

Meg nagyon fiatal vagy, sok pasi keres csak alkalmi kapcsolatott, talan tinder.

2022. okt. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!