Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Volt-e valami élményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sandrisbp kérdése:

Volt-e valami élményetek olyan sráccal, aki annyira szégyellte a fiús vágyait, hogy miután együtt voltatok, valami nagyon furát csinált?

Figyelt kérdés

Nekem volt egy pár ilyen fiatalabb koromban.


Egyszer egy srác egy elegáns cukrászda WC-jében a pissoàrnál szemezett velem, megfogta a farkam, én is az övét. Utána benyomott az egyik fülkébe, a fejem rányomta a farkára, pedig én csak kiverésre gondoltam, nem szoptam még akkoriban. Miután elélvezett, ököllel arcon csapott, azt mondta, te mocskos b.zi, és sírva elfutott. Teljesen paff voltam, nem is próbáltam visszaütni.


Egy másik nagyon morbid élmény volt, amikor egy srác feljött hozzánk, smároltunk, ágyba bújtunk, elindult köztünk valami lightos szex. A srác elég szép volt, csak a térde körül fura volt a bőr, amit nem tudtam mire vélni. A "szex" addig tartott csak, amiģ ő elélvezett, ekkor kiugrott az ágyból, meztelenül térdre rogyott a padlószőnyegen, és hangosan, felindultan imádkozni kezdett bűnbocsánatért.



2022. nov. 16. 01:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%
Remélem hogy ezek kamu sztorik.
2022. nov. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Sajnos nem azok. De elég régen történtek. Bár volt egy-két olyan esetem az utóbbi évtizedben is, amikor nagyon nem úgy sült el a szex, ahogy képzeltem. De azokat ide a publicba nem írom ki.
2022. nov. 16. 01:59
 3/29 anonim ***** válasza:
90%

Volt,egy nős 36 éves, amikor először taliztam vele,felhívott magához.Ott szinte rám vetette magát,és petting lett belőle.

Amikor elélvezett,akkor pedig elsírta magát és kezébe vette a felesége képét és simogatta....aztán majdnem hogy meztelen kilökött a lakásból,alig tudtam felöltözni.

A legjobb az,hogy nem is tudtam,hogy nős,akkor bukott le,mikor bőgött a képpel a kezében.Előttem van a látvány, ahogy guggol a padlón,meztelen és bőg...Előtte meg tépte le a ruhámat,csókolt,stb....

2022. nov. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%
Hát ez nem biszex story, de volt egy lány akivel eléggé összemelegedtünk. Mikor térdelt és én vertem az arcába, éppen pár rántás volt hátra,mikor látom, hogy sírásra torzul az arca. Nem tudtam már abba hagyni, de nyögve orgazmus közben megkérdeztem mi a baj. Már dzsúzos arcal mondta, hogy nagyon hiányzik az exe.
2022. nov. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
86%
Dzsúzos arccal.... 😃😁
2022. nov. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

3-asnak: régen nem volt netes ismerkedés, ismerkedős appok, hivatalos meleg szaunák, szexmozik, glory café ; voltak viszont nyilvános wc-k (a meleg nyelv csempebárnak hívta ezeket), uszodai zuhanyozók, strandok meztelen napozóval, parkok estefelé, nyilvános gőzfürdők, stb. A leirt eset a körút akkor legelegánsabb szállodájában a cukrászdában történt - az nem egy ismerkedési hely volt, a sráccal már az utcán szemeztünk, aztán jobb lehetőség híján ide mentünk be. De te már csak tudod, mi igaz és mi nem.

Egyébként plázában és a város forgalmas helyein ma is van pár nyilvános wc, ahol jelentős meleg szexélet van - de már rég nem járok ilyen helyekre. Mert tényleg igénytelen, és mert ma sok jobb lehetőség van.

De amikor én 20 éves voltam, nem nagyon volt más.

2022. nov. 16. 10:10
 7/29 anonim ***** válasza:
93%

Sose értem az embereket. Azért mert velük nem esett meg már kamu...

Én olyan volt, hogy dugtam a srácot és sírt közbe. Kérdzeem hagyjuk abba erre közli hogy ne ezt akarja. Később megírta azért akarta hátha elmegy a kedve de élvezte minden percét és azért sírt mert rájött mindegy mi lesz élvezi.

2022. nov. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
94%

Tali,randi, felmentem leszoptam erre elkezdett piszkálni,hogy te kis b_zi, meg fa_zszopo köcsög. Ezért pofán vágtam,erre megcsókolt.

És elkezdett sírni.


Megkérdeztem,hogy ez mégis a mia fa_z volt?

Erre elregéli sírva-szipogva,hogy úgy probál megszabadúlni a melegségétől,hogy b_zikkal megvereti magát,hátha kialakul benne egy negatív kép benne rólluk. De igazából izgatja ha bántják.


Azt mondtam,hogy keressen skinhead-okat azok biztos jól megverik és ha utána smárolni akar akkor mégegyszer.

2022. nov. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Sok meleg skinhead van... látens melegek is vannak köztük szép számmal - szóval ki tudja. Mindenesetre elképesztő a sztori, és nincs kétségem a valódiságáról.
2022. nov. 17. 16:26
 10/29 anonim ***** válasza:
91%

Igen a látens meleg skinhead-os sztorikat én is hallottam.

Meg szerintem ha valaki igazán szenvedélsen gyűlöli őket az is egyfajta jele ennek.

2022. nov. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!