Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Volt-e valami élményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sandrisbp kérdése:

Volt-e valami élményetek olyan sráccal, aki annyira szégyellte a fiús vágyait, hogy miután együtt voltatok, valami nagyon furát csinált?

Figyelt kérdés

Nekem volt egy pár ilyen fiatalabb koromban.


Egyszer egy srác egy elegáns cukrászda WC-jében a pissoàrnál szemezett velem, megfogta a farkam, én is az övét. Utána benyomott az egyik fülkébe, a fejem rányomta a farkára, pedig én csak kiverésre gondoltam, nem szoptam még akkoriban. Miután elélvezett, ököllel arcon csapott, azt mondta, te mocskos b.zi, és sírva elfutott. Teljesen paff voltam, nem is próbáltam visszaütni.


Egy másik nagyon morbid élmény volt, amikor egy srác feljött hozzánk, smároltunk, ágyba bújtunk, elindult köztünk valami lightos szex. A srác elég szép volt, csak a térde körül fura volt a bőr, amit nem tudtam mire vélni. A "szex" addig tartott csak, amiģ ő elélvezett, ekkor kiugrott az ágyból, meztelenül térdre rogyott a padlószőnyegen, és hangosan, felindultan imádkozni kezdett bűnbocsánatért.



2022. nov. 16. 01:44
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
56%

Volt

Egy munkatarsammal a munkahely oltozobe szexeltunk 10 perces szunetben

2022. nov. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

#12: Ennek örülök, főleg, ha jó is volt mindkettőtöknek, de hogy kapcsolódik ez a kérdéshez (önelfogadás? fura cselelekedet elélvezés után?)???


Amúgy nem paráztatok, hogy lebuktok ott??? Hány évesek voltatok?

2022. nov. 29. 16:33
 13/29 anonim ***** válasza:
94%

Ja nem irtam vegig aztan letiltott a facebookon es tobbet hozzam se szolt elotte meg o kezdemenyezett hogy erdekel-e engem a fiuszex meg dugjam meg amikor megtortent a dolog az oltozoben az jo volt csak utana nem szolt tobbet hozzam nem tudon miert, nem voltam vele eroszakos meg semmi

En 32 voltam o meg 22

2022. nov. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
95%
Nálam hasonló volt, mint az utolsó hozzászólónál. Gimiben megkörnyékeztem egy srácot, akiről gondoltam, hogy lehet vele valami. Le is szoptam, vagyis próbáltam, mert nem igazán akart neki felállni. Az eset után pár hónappal a nyári szünetben ő keresett meg, hogy dugjam meg mert szokta magát ujjazni és kíváncsi lenne milyen. Megtörtént és ahogy végeztünk, megváltozott, azonnal rideg lett. Elköszöntünk mikor ment haza és többet nem szólt hozzám. Próbálkoztam pár hónapig még, mert előtte jó barátok voltunk, de nem sikerült áttörést elérni.
2022. nov. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
92%

Ilyen az amikor a fantázia valósággá válik és a srác nem tud szembenézni önmagával vagyis azzal hogy tényleg érdekli a fiúszex

Harcol saját maga ellen de sokat nem ér vele

2022. nov. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
89%
Eszméletlenül jó (és szerintem valószerű) sztorik... zseni vagy, kérdező!
2022. dec. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
78%
ad #17: sajnos ezek jórésze nem sztori, hanem a súlyos neurózis megnyilvánulásai. Nem feltétlenül a szexualitást érintik az ilyen esetek, de mindenféle olyan helyzetben jelen van, amikor a társadalmi elvárás, megítélés és az egyéni preferencia nem egyezik, ténylegesen pszichés zavarodottság lép fel. Politikusok esetében is előfordul.
2022. dec. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
83%
Hat igen, sajnos sajat peldambol elve, fantazia az megy, de ha valaki hozzam akarna erni, azt tuti meg akarnám verni
2022. dec. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
86%

Nekem semmi extra ilyen élményem nincs, de azért megírom, csak éppen light-os. Mindösszesen annyi volt fura számomra -én lepődtem meg-, az első szopásom alkalmával, mégis hogyan tud valaki olyan erőset lőni... Abban a pillanatban öklendeztem egyet, de csak egyet. Ő meg elnevette magát egy pillanatra, de nem megalázóan, hanem önkénytelenül.


Evvel együtt is azt mondanám, egyikőnk se blamálta magát, hálás vagyok neki, hogy kipróbálhattam rajta életemben először a vágyamat a fasszopás iránt. :) (Ez tavaly történt.) Ez is egy tapasztalat, már tudom, mire ügyeljek. ;) Azóta is imádok szopni, de csak szimpatikus pasast.


Jó volna megint... Az a baj, nem nagyon van hol, csak kocsiban, ha valakinek van, és ott... GyMS megye.

2022. dec. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
97%

Egy srác a sulibol akivel joba voltunk feljott hozzank egyszer, dumaltunk aztán kivertuk egymásnak, majd miutan elelveztunk szó nelkul elviharzott, es utanna hozzam se szolt , majd egy het mulva ismet rsmirt hogy bocsi az elozőekért szegelyte magat, nem e taliztunk magint

Bele mentem

Akkor már szajjal is csinaltuk, én mentem el hamarabb, aztán ő is, és megint azt tette mint elősször

De azota se beszéltünk soha tobbet, pedig kerestem még 1-2X

2023. jan. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!