Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Volt-e valami élményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sandrisbp kérdése:

Volt-e valami élményetek olyan sráccal, aki annyira szégyellte a fiús vágyait, hogy miután együtt voltatok, valami nagyon furát csinált?

Figyelt kérdés

Nekem volt egy pár ilyen fiatalabb koromban.


Egyszer egy srác egy elegáns cukrászda WC-jében a pissoàrnál szemezett velem, megfogta a farkam, én is az övét. Utána benyomott az egyik fülkébe, a fejem rányomta a farkára, pedig én csak kiverésre gondoltam, nem szoptam még akkoriban. Miután elélvezett, ököllel arcon csapott, azt mondta, te mocskos b.zi, és sírva elfutott. Teljesen paff voltam, nem is próbáltam visszaütni.


Egy másik nagyon morbid élmény volt, amikor egy srác feljött hozzánk, smároltunk, ágyba bújtunk, elindult köztünk valami lightos szex. A srác elég szép volt, csak a térde körül fura volt a bőr, amit nem tudtam mire vélni. A "szex" addig tartott csak, amiģ ő elélvezett, ekkor kiugrott az ágyból, meztelenül térdre rogyott a padlószőnyegen, és hangosan, felindultan imádkozni kezdett bűnbocsánatért.



2022. nov. 16. 01:44
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
#21-es, hát ez szomorú, de lehet, hogy még keresni fog, kell neki némi idő, hogy megeméssze, ami történt. Te előtte már csináltál mással is ilyesmit?
2023. jan. 10. 18:40
 22/29 anonim ***** válasza:
95%
Olyan volt,aki utána törölt a közösségi oldalon az ismerősei közül. Később újra jelölt,majd ismét törölt.
2023. jan. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
65%
Öngyilkos akart lenni.
2023. márc. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon sajnállak kérdező, és a többi storyzós srácot, valamint a szereplőket is. Kemény élmények, és nem a “jó” értelemben.
2023. márc. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
91%
* * * A #17-es vagyok, és szeretném tisztázni, hogy a "jó sztorik" kifejezéssel (ami, belátom, túl könnyed hangzásúnak tűnhet), nem arra akartam utalni, hogy "kellemesen szórakoztatóak" lennének a beszámolók, hanem inkább arra, hogy rövidségükben is eleven látképet adnak ugyanannak a jelenségnek egy-egy megnyilvánulásáról, mozaikszerűen. * * *
2023. márc. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
87%

Utoljára 23 éves koromban találkoztam sráccal (2005-ben) nem is nézett ki jól, 5 perc után meg már a wc-be akart menni szopni

Úgyhogy inkább hazamentem

2023. jún. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy munkatarsam mondta hogy szexelne velem, bi volt a srac, mondtam nem erdekel a dolog, pedig jol nezett ki csak hat eleg megbizhatalan volt, aztan ugy megsertodott, hogy hozzam se szolt tobbet
2023. jún. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
83%

1: Attól, hogy valaki hugyozik, nem feltétlen lesz büdös, és főleg pállott a farka. Én személy szerint szintén nem szopok wc-ben, de egyrészt nem erről szólt a kérdés, más felől nem csak igénytelen embereknek kell pisálnia. :)

2: A kérdésre: régebben sokat jártam egy haveri családhoz. Segítettem nekik sok mindenben, meg jókat dumáltunk, iszogattunk, szórakoztunk. 2 fiúval a családból (már bőven benne voltak a kamaszkorban, tehát messze nem "olyan" fiatalokra kell gondolni!) jó párszor szexre is sor került, persze külön-külön, de egymás tudtával. Az egyik teljesen elfogadta magát, hogy biszex, de a másik mai napig tartja, hogy "Ő heteró". [Szerény véleményem szerint egyébként cső b.zi -persze a jó értelemben. :)] Egyik este mikor náluk voltam, épp lovagoltam rajta, mikor valamiért bejött az öccse a szobába (ismétlem: vele is voltam, és tudtak is egymásról). A bátyja erre hirtelen lelökött magáról, hogy "Mit csinálsz rajtam!" Hirtelen nem is tudtam, hogy mi van, és az öccse is csodálkozott. Ő annyit mondott, hogy "Csináljátok nyugodtan, már megyek is." Persze aznap este már nem volt folytatás. De később igen, hisz "Ő heteró!"... :D

2023. júl. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez tetszik nekem is. Hiszen ha heteronak tartja magát az azért izgató, mert heteróság férfias.

Van még ilyen valaki?

2023. szept. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!