Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vajon őszinte volt a srác?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon őszinte volt a srác?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem itt a gyakorin egy srácot, közös hokihoz kerestem partnert. Jó partynak tűnt, hasonló az ízlése a csajok terén mint nekem, és enyhén bi, mint én. Aztán ahogy átbeszéltük a dolgokat, ő egyre inkább csak velem akart foglalkozni. Majd pár nappal később bejelentette, hogy biszexből teljesen meleggé vált, és hiába beszéltük meg, h elmegyünk egy csajt megk*rni ketten, ő csak velem akar szexelni, mert már egyáltalán nem érdeklik a nők. Igazat mondhat, vagy végig full homo volt, aki csak fel akart szedni?

2022. dec. 4. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Végig full meleg volt.
2022. dec. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Akkor még hiszel a Mikulásban is? Neked a jó!
2022. dec. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lol
2022. dec. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul, hogy valaki sokáig biszexnek vallja magát és később fogadja el, hogy amúgy közel full meleg, de gyanítom, hogy nem a veled való levelezés hatására történt benne hirtelen ilyen felismerés. Szóval nagyobb az esélye, hogy már az elején is annak gondolta magát. De ha egyébként szimpatikus és tetszik, ettől függetlenül még lehet közös kalandotok.
2022. dec. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Visszanyal a fagyi? Végre egy biszexet csesznek át, nem pedig egy biszex egy heteró nőt. 😄
2022. dec. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kamuzott csak lehet nem tudta még. Lehet 1. élmény voltál neki.
2022. dec. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kamuzott.
2022. dec. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!