Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha rossz élmény lenne a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rossz élmény lenne a szex sráccal elmenne a kedvem?

Figyelt kérdés
Mert izgat a gondolat de nem akarok bi lenni. Ezért gondoltam, hogy talán egy rossz élmény elvenné a kedvem.
2022. dec. 21. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát az a rossz hírem, hogyha már egy sráccal fantáziálsz a szexről, akkor már van bi hajlamod, teljesen mindegy, hogy mi akarsz lenni és mi nem.


Én amúgy nem bíznék abban, hogy "elveszi a kedved", akár fordítva is elsülhet, hogy hiába rossz volt, mostmár van tapasztalatod és még jobban vágysz rá.


Meg amúgy is, ennek full kifogás szaga van, szexelnék egy sráccal, hogyha rossz lesz, elvegye a kedvem... Nem inkább azért szexelnél, mert ki akarod próbálni és ürügyet keresel? ;)

2022. dec. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én értem a logikát. Ha rossz élmény talán nem akarod újra. Nekem az első élmény szörnyű volt. Leszopott a srác majd közölte, hogy nekem is le kell. Én 15 ő 23. Erőszakosan a számba nyomta és még bele is élvezett. Mivel elélveztem eleve nem kívántam de amúgy se. Azonban a rossz emlék csak 1 évre vette el a kedvem. Szóval ne gondold... Ettől még meg lehet próbálni.
2022. dec. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A rossz élmény hatása idővel elmúlik. Utána még erősebb lesz benned a vágy, hogy fiúval szexelj. Már csak azért is, mert a bi hajlam megvan benned, és azt nem lehet kiölni, max. elnyomni, ami flusztrációhoz vezet(het).
2022. dec. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Jól írja a 3-as. Elnyomni lehet, de én is inkább azt javaslom, hogy egy megfelelő partnerrel éld meg. Én is biszex vagyok és én is elnyomtam, de hidd el, nem érdemes :)

Találsz majd olyan rendes srácot, aki türelmes és tudja, hogy az elején még félsz önmagadtól.

2023. febr. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem menneel a kedved.

Saját tapasztalat:

...hogy még rosszabb legyen. Az első után rettenetes bűntudat es önutálat lesz. De vágyakozással együtt. Meg persze hogy minnél többet minél jobban átéld.

2023. jún. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!