Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van (itt valaki) hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van (itt valaki) hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Biszex vagyok, de itthon mindig full heterokent vislekedek, senki sem tudja a titkom még a legjobb haverom sem akivel 10 éve barátok vagyunk. Sose adtam jelet és gyanút hogy biszex lennék... rólad tudja valaki?


Másik kérdésem az lenne; miért van azaz érzés, hogy először arra gondolok de jó lenne fiúval szexelni meg minden és utanna ha végeztem a maszturbálással mindig el szégyellem magam


2022. dec. 24. 06:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért szégyelled magad utána mert önmagaddal még nem békültél ki hogy biszex vagy, pedig az ég egy adta világon nincs ezzel semmi probléma.
2022. dec. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kaje39 ***** válasza:
100%
Ha nem akarod felvállalni jobb ha senkinek sem beszélsz róla, és nem közeledsz barathoz,ismerőshöz. Idegeneket kell keresni,ott nincs lebukás veszély. Saját tapasztalat...
2022. dec. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Nős vagyok gyerekem van, de senki nem tudja hogy titokban fiúkkal találkozom amikor időm engedi. több mint 10 éve már hogy ez van. Mivel össze vissza érek rá néha csak egy két órára így inkább alkalmi partnereim vannak, akikkel rapid randi keretében lerendezzük a dolgot. Nekem is sokáig az volt ami neked. Élvezés utan nem kívántam és szégyeltem a dolgot Emlékszem az elején csak akkor jött elő a vágy ha 2-3 napig nem szexeltem. Ha kivertem vagy szeretkeztem a feleségemmel elmúlt. Most már nincs ilyen akármikor lenne kedvem fiúval.
2022. dec. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Korod?
2022. dec. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

Dettó ugyanúgy vagyok a dologgal, mint a 3. válaszoló.

A világon semmi különbség nincsen e téren közöttünk :)

F62

2022. dec. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Igaza van az elso valaszolonak. Sok evig volt buntudatom a dolog miatt viszont amikor el tudtam fogadni onanntol hatalmas ko esett le a lelkemrol.

Azota is csak diszkreten csinalom a dolgot viszont elvezes utan nem az az elso gondolatom, hogy mihamarabb eltunjek onnan. :-)

2022. dec. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Hy. Én még sosem voltam pasival, de dildóim vannak, és használom is őket néha, viszont utána nekem is ez az érzésem támad. Egyik volt barátnőmmel tudtam erről beszélni, őt izgatta is a dolog, fisting-ig is elmentünk, akkor egyedül nem volt kellemetlen utána. Azóta is furcsa miután csinálom, de már kezdem elfogadni és egyre többet gondolok arra is hogy pasival kipróbálni bár én nagyon durván háklis vagyok a higiéniára. Magamnál is, másnál is az lennék. Nem szeretem a kellemetlen meglepetéseket.
2022. dec. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok férfi van úgy, hogy fiúval is szívesen kipróbálnák, vagy már meg is tették. Több pasit ismerek, akiknek ilyen vágyuk van, még barátnő/feleség mellett is.

Rólam se tudja senki, hogy biszex vagyok. Csak azok, akikkel beszélgettem, illetve leveleztem. Ha maszturbáció végén elélveztem, nekem is elmegy a kedvem, de csak kis időre. Fél óra kb... utána már megint kívánom a dolgot.

2022. dec. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor már értem,hogy miért megy el a kedv...:)

Egy nős 38 évessel jól induló barátkozás lett,első találkozáson szinte lerohant...jól éreztem magam vele.Mire hazaértem, jött az email, hogy sajnos ő lefagyott,megijedt magától..

Így aztán nehéz kiismerni magát az embernek,vagy találni megbízható partnert.

2022. dec. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig mond el egy barátodnak. Aki 10 éve a barátod. Nem fog megharagudni meg ilyenek.
2022. dec. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!