Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van olyan biszex aki fiúval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan biszex aki fiúval és lánnyal is passzív szerepben szokott lenni? Hogy ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Én ilyen lennénk de eddig főleg fiúkkal voltam (pontosabban egy fiúval hosszabb kapcsolatban), lánnyal még régebben egy sikertelen hagyományos szex kísérletem volt. Nem vonz egyáltalán az aktív szerep azóta se. Felejtsem el a lányokat szerintetek?

2022. dec. 27. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
A behatolás megkerülhetetlen a legtöbb csajnál. De én is passzív vagyok és volt már barátnőm akit rá tudtam venni a szerepcserére. Sajnos nem tetszett neki hogy jobban élvezem mint amikor őt dugom.
2022. dec. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
14%
Egy ferfi hogyan tud egy nővel passzív lenni szexuálisan? A nő dugja talán meg? Komolyan hihetetlen gáz!
2022. dec. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!