Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Heteró(bi) férfi vagyok, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró(bi) férfi vagyok, de érdekelne kapcsolat lányos passzív sráccal. Ti hol ismerkedtek? Kezdő vagyok

Figyelt kérdés

Heteró párkapcsolatban élek, de már régóta nézek homo vagy TS videókat.

Nem volt még fiúval kapcsolatom, de szeretek homó videókra maszturbálni.

Az anális szex a heteró kapcsolataimban is benne van.

Az első bi kalandomat nem akarnám elrontani ezért egy nagyon lányos fiút keresnék aki passzív és a lányszerep izgatja. Közepes az intimem. Összebújós szeretkezés, nem vad dolgok érdekelnek. Hol lehet ilyen témában ismerkedni? Van esély amúgy hasonlóra? Köszi



2021. jún. 25. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Grindr, Planetromeon csak hook upokra talalsz szinte embereket. Igaz ott szornyu a szinvonal, de egy próbát meger, hatha szerencséd van
2021. jún. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pedig már azt hittem, hogy tódulni fognak itt a szőrtelenített, tangás fiúk, akik imádják, ha a popsijukat valaki punciként használja 😀

Pécs-Baranya megye vonzásába szivesen ismerkednék ilyennel.

2021. júl. 3. 23:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Én az vagyok :) crossdresser és imádom a csaj szerepet, összebújós szeretkezést főleg, bár a vad szex is néha jó. :)

Csan én Pest megyében lakom.

2021. júl. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves kérdező, végül is összejött a dolog? Találtál lányos fiút aki szeret lánykén viselkedni és szereti ha dugják a punciját?

Esetleg itt írt valaki privátban vagy máshol találtál?

Én Baranya megyéből vagyok, itt nehezebb ilyet találni, pedig statisztikailag kimutatható, hogy rengeteg meleg vagy bi fiú szeret lányként viselkedni az ágyban csak szégyenlősek és ezért visszatartják magukban a dolgot. Elfojtják az érzelmeiket inkább mert szégyenlik őket.

2022. febr. 1. 11:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Xd

Magadnak tettél fel kérdést? Uristen😂😂😂

2022. dec. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4

Kedves kérdező!

Nem semmi csávó vagy. Felteszel egy kérdést magadnak, hogy összejött-e már valami? Aztán úgy is hagyod, válasz nélkül. Majd hivatkozol a statisztikára, hogy rengeteg bi és meleg fiú szeret lányosan viselkedni. Esetleg tudnál egy linket erről? Így elég sánta ez a dolog.

Az meg, hogy keresel egy nőiesen viselkedő fiút, elég kevés. Magadról legalább annyit elárulhatnál, hogy mennyi idős vagy, és milyen korosztály érdekel. Én igaz, hogy baranyai vagyok, de a kérdésed alapján nem én vagyok az, akit keresel. Már régóta nem fiú vagyok, kinőttem ezt a kort, és nem viselkedek nőiesen az ágyban. Aktívként egyáltalán nem, passzívként csak annyira, hogy meg lehet dugni.

2022. dec. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!