Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Létezik még olyan férfi, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan férfi, aki egy másik férfivel egyáltalán semmit nem tud elképzelni azon kívül, hogy vonzza a szopás. Miért lehet ez így?

Figyelt kérdés
Úgy értem se csók, se szex, se kapcsolat, semmi csak és kizárólag szopás.
2023. jan. 6. 15:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Létezik, elég sok.

Én is pont így vagyok vele, semmi mást nem tudok elképzelni pasival, de azt élvezem, ha egy srác leszop. Szerencsére vannak, akiknek ez is elég.

2023. jan. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet ilyen, hogy ki szeretné próbálni, milyen érzés orálszexet adni a lány szemszögéből. A vaginális szexet férfi úgysem tudja kipróbálni, mert puncija nincs, de szája neki is van. Érdekes lehet átélni, amit a lányok naponta megtesznek a férfiaknak. Megérezni, hogy milyen érzés, amikor bekapja, szopja, lüktet, elélvez. Lehet, utána saját maga is másképp viszonyul a szopáshoz.
2023. jan. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Barnabas333 ***** válasza:
89%
Rengeteg bi férfi van ezzel így szerintem, a melegekről, meg nem tudok nyilatkozni , a nőket szeretném ha hagynák :-)
2023. jan. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%

Amikor szopok férfiként, egyfelől tudatalatt a csecsemőkori szopás vágya is ott lehet, másfelől ha szimpatikus a pasas, szeretek örömet okozni. A 3.oka, hogy szeretek szopni az, amit a kettes írt.


Evvel rengeteg pasi hasonlóan van, nem kell feltétlenül más vágy a férfiakhoz. Bár nekem személy szerint vágyam az is, hogy nyalják az ánuszom, és az is, hogy egy vékonyfarkú seggbedugjon gumival - ez utóbbiakra sajnos még nem volt lehetőségem.


Csókra, párkapcsolatra én se vágyom férfival.

2023. jan. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont elég lenne egy olyan biszex férfi aki szeretné ha csak leszopná egy férfi.

Egy titkos kapcsolat. A megbeszéltek alapján. :)

2023. jan. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%

Pedig a csók is és a barátság extrákkal is nagyon, nagyon jó dolog ám két férfi között !

Átéltem,jó volt. Sajna, csak volt.

2023. jan. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Én ilyen vagyok. Csak a szopás érdekel.
2023. jan. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Jelen.
2023. jan. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
6 os. Sajnálom
2023. jan. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hello, engem is csak a kolcsonos oralis szex erdekel ferfival, mast nem tudnek elkepzelni.
2023. jan. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!