Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez szerintetek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek mennyire normális? Leszbikus lennék? Vagy esetleg biszex?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Világ életemben fiúkkal voltam párkapcsolatban, és semmi probléma nem volt ezzel. Viszont kb. 16 éves koromtól kezdve nézegettem lányokat, hogy mennyire csinosak. Álmodoztam róluk, milyen lehet velük lenni. Eltelt kb. 5 év azóta, és most már kizárólag olyan 18+-os tartalmakat fogyasztok, amik lányokról szólnak, illetve a sorozatokban irigykedem a leszbikus lányokra. Segítsetek, mi lehet ez!?



2023. jan. 16. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
En is idősebb koromra jöttem rá teljesen hogy keszbikus vagyok, viszonylag idosebb 17 voltam, csomoan már tudjak 12 évesen, igazából majd kialakul, először probald csokkal aztan ha jobban felizgat mint fiuval akk lehet tovább menni, hajrá
2023. jan. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Kutatások, és felmérések alapján, a leszbikus hajlam /a női test szépsége miatt/, rengeteg nőben benne van.

Van, aki viszonylag korán teret ad ennek, van aki később, és van aki egy egész életen át elnyomja magában.

Van aki férjhez megy, lesznek gyerekek, és egy életen át elnyomja magában, hogy a nők iránt is érez vonzalmat.

Te ne tedd ezt kedves kérdező, mert így soha nem leszel igazán boldog.

Szerintem valószínüleg bi vagy, de igazából ezt csak te érezheted.

Valamilyen formában mindenképp kerülj kapcsolatba egy számodra vonzó leszbi lánnyal,mert csak akkor tudod ezt majd eldönteni magadról.

A vonzódás mértéke is változó.

A bi nőknél van akinél 70-80%- ban férfi, 20-30%- ban női az érdeklődés.

Van akinél pont fordítva.

Ezt csak te fogod tudni majd érezni magadról.

2023. jan. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%
"Kutatások, és felmérések alapján, a leszbikus hajlam /a női test szépsége miatt/, rengeteg nőben benne van." A kutatás innentől baromság.
2023. jan. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Még lehetsz biszex, nem kell egyből leszbikusnak gondolni magad. Bicurious/bikíváncsi, biztos hallottál már róluk.
2023. jan. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!