Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok, barátnő mellett ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, barátnő mellett ti szoktatok szexkapcsolatot keresni sráccal?

Figyelt kérdés

Illetve nehéz összeegyeztetni egy találkát? Tudom nem etikus (most nem is ez a kérdésem), de elgondolkodtam az utóbbi hetekben hogy kivitelezhető lehet e, ha már annyira elviselhetetlen lenne a vágy hogy akarjak sráccal lenni. Annó voltam már sráccal de akkor nem volt barátnőm és sokkal egyszerűbb volt minden.

Aki folyamatosan össze jár valamilyen sráccal ilyen okból, nincs bűntudat vagy nem látható a barátnő szemszögéből utána hogy ő máshol is kielégül? Esetleg aki lebukott mire érdemes odafigyelni?

Köszi a válaszokat!

26F


2023. jan. 23. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Asszony beosztásától függ milyen nehéz egyeztetni.

😅

2023. jan. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Én barátnőm mellett kb 1-2 havonta 1X összehozok egy közös verést / kölcsönös orált valakivel, mert nem bírok ellenállni neki.

Nehéz megoldani, ezért olyan ritka

És van bűntudat, de nem hagynám el a párom, jó vele minden, csak néha ez is kell

2023. jan. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Pár havonta az exemnél szoktam aludni ha van alkalom rá. Nagyon jó a kapcsolatom de szerintem az életet élvezni kell és igazán azt bánja az ember amit nem tesz meg szóval pár alkalom szerintem belefér így volt ez régen is és most is.
2023. jan. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem te voltál az egyetlen, nem te vagy az egytelen, nem te leszel a jövőben az egyetlen "Carpe diem"
2023. jan. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!