Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok, sikerült valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, sikerült valakinek feltüzelni a barátnője/felesége biszexuális oldalát?

Figyelt kérdés

Természetesen nem olyan esetre gondolok, ahol 0-ról indulunk és semmi ilyen jel nem mutatkozik meg.


Inkább olyanra, ahol tett már olyan megjegyzéseket más nőre, adta már jelét vonzalomnak nők felé, de ha konkrét kérdés elé áll, akkor visszakozik.


Mit tennétek, hogy diplomatikusan, nem ajtót berúgva bátorítsátok ebben?


Bármilyen módszer érdekel.



2023. febr. 9. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Annyira jól sikerült, hogy elhagyott egy lányért.
2023. febr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Ha feltüzeled, meg nem biztos, hogy hármasozni fog. Max vágyik rá annyira, hogy szenvedni fog, megcsalni, talán el is hagyni. De csak hajrá.

Egy bi nő, aki nem hármasozik.

2023. febr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én biszex vagyok (32N) .

Párom tudta, felvállaltam. Az elejétől kezdve mondja és mutatja is hogy támogat ebben. Nővel bármikor ismerkedhetek. Ha elbizonytalanodok akkor mindig emlékeztet, hogy egyszer élünk és mellettem van mindenben.


a 2ik kommentet nem értem, hogy jött ide a hármasozás. Viszont igaza van... attól mert valaki biszex nem ugrik bele egyből.

2023. febr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1: jó, a kamu hülyeséget légyszíves ne az én kérdésem alá. Köszi.
2023. febr. 9. 16:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg bármilyen leszbikus dolgot ábrázoló képet, videót, stb. láttok, érdemes figyelni a reakcióit. Sok biszex hajlamú lány ilyenkor önkéntelenül elárulja magát, akár csak egy kis sóhajjal, megnövekedett figyelemmel, stb.


Barátnőm jegyezte meg egy nagyon ízléses, inkább művészies leszbicsókot ábrázoló képre egyszer, hogy "micsoda kép", visszakérdeztem, hogy tetszik-e, mire csak annyit mondott, hogy "igen". Egy másik tévés sorozatban mutatott leszbicsóknál is feltűnően figyelemmel követte az eseményeket. Persze inkább csak ilyen félig-meddig vicces hangnemben reagált ezekre, elnevette magát, stb. és egyébként heterónak mondja magát azelőtt és azóta is de szerintem tök egyértelmű, hogy van benne némi vonzalom nők iránt is.


Szóval finoman szóba lehet hozni az ilyesmit, de tényleg ne erőltesd, meg semmi, azzal nem fogsz elérni semmit.

2023. febr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Mi másért akarná egy férfi feltüzelni a párját a nőkre? Nyilván bevenne meg egy nőt. Így jön ide.
2023. febr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell feltüzelni,begyullad magáol idönként.

Jó persze elkellet jutni oda,hogy elmondja hogy a csajokat is szereti,de utána már flottúl ment minden. Nem kell privát van fix nőnk.

2023. márc. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!