Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy mondjam el a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a legjobb barátnőmnek, hogy bi vagyok?

Figyelt kérdés
Már régóta tudom, hogy bi vagyok de még senkinek se mondtam el. A legjobb barátnőmnek szeretném elmondani legelőször de nem tudom hogyan. Van egy lány aki tetszik és szeretném ezt is megosztani vele. Olyan jó lenne már beszélni vele erről de félek, hogy a kapcsolatunk megváltozna emiatt. Ő nem homofób, teljesen elfogadna. Attól félek, hogy eltávolodna tőlem, mert félreértene pedig én nem akarok tőle semmit. Ő nem az esetem de barátként nagyon fontos nekem.

2023. febr. 2. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valoban baratok vagytok, akkor nem fog semmi ilyesmit gondolni
2023. febr. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Háttér Segítő ***** válasza:
85%

Kedves Kérdező!


Ha segítségre, támogatásra lenne szükséged előbújás előtt, illetve nem tudod, hogyan oszd meg ezt számodra fontos emberekkel, félsz, hogy hogyan reagálnának, akkor keresd a Háttér Társaság Információs és Lelkisegély Szolgálatát minden nap 18-23 óráig.

Elérhetőségek:

· ingyenesen elérhető zöld szám mobilról és a legtöbb szolgáltatótól: 137-37

· normál díjas vonalunk: +36 1 329 33 80

· SKYPE mindennap 18-23 óráig: "segelyvonal"

· Chat: [link] hétfőn és szerdán 18-23 óráig

· Email: lelkisegely@hatter.hu

2023. febr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Kedves Háttér!


)Persze, lehet, hogy ez automata generált bejegyzés volt)

Olyan jó lenne, az általános szövegű önreklám mellett valami konkrét tanácsot olvasni.

2023. febr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Ha barátok vagytok akkor valószínűleg el fog fogadni és nem lesz belőle semmi probléma. Mindenképpen akkor mond el amikor kettesben vagytok. Ő biztosan heteroszexuális?


Egyébként utalhatsz is rá, hogy "pl adott lány milyen szép" vagy ilyesmi.


Helyedben inkább csak attól tartanék, hogy nehogy félre értse és esetleg, ha ő is biszex akkor többet gondoljon bele abba, hogy elmondtad neki és nehogy erre megy rá a barátság, hogy te tőle mégsem akarsz semmit.

2023. febr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszítesz semmit, legalább kiderül tényleg a barátod-e. Barátok nem problémáznak egymás szexuális beállítottságán.
2023. febr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnőd nem ítéli el a vágyadat más nő iránt, akkor bizonyosan sokat tud segíteni egy jó beszélgetés vele :)
2023. febr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Ma elmondtam neki és jól fogadta. Azt mondta, hogy sejtette :D
2023. febr. 3. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!