Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Alterego Club Budapest mégis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alterego Club Budapest mégis milyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az Alteregóról érdekelne vélemény.

Ha nem tudsz normális választ kérlek ne, ne zavarj se engem de magadat azzal, hogy baromságokat írsz.


19 éves BI sràcként ismerkednék. Gondolkodtam, hogy el kellene menjek az Alteregóba, de valahogy sosem sikerült. Mindig féltem. Féltem attól, hogy ott milyen emberek vannak.

Egyedül mennék mivel rólam senki nem tudja, hogy bi vagyok. (Igen tudom, nem kell mondanod semmit! :D)


Milyenek ott az emberek a tàrsaság? Nem kell attól félni, hogy egy nálam 5x nagyobb ember nem száll le rólam ugye? 😃

Illetve hallottam hogy előszeretettel használnak ott [Dzsinát], ez igaz? Nem akarom, hogy akàrki rajtam próbálja ki milyen a hatása.


Köszi a válaszokat.

Köszi, ha nem szarságokkal válaszolsz.


Ui.: keresem önmagam, ezért vagyok kicsit félénk.



#szórakozóhely #bár #Alteregó club budapest #Meleg bi disco
2023. márc. 11. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Heteróként szólok hozzá (hetero vagyok de melegtoleráns), az egyik legnormálisabb szórakozóhely Bp-n. Pont olyan mint bármelyik másik zenés-táncos bulihely, csak itt éppen melegek, biszexek, leszbikusok vannak többségben. Nem fog senki rádszállni, zaklatni!

A ginával meg mindenhol vigyázni kell (sajnos). Ne hagyd őrizetlenül az italod ennyi. Ha egy pasit begináznak azt nem szexuális célból teszik (rossz szándékú emberek sajnos bárhol előfordulhatnak), hanem ki akarják rabolni, kirámolni a lakását, vagy éppen beginázott állapotban elkísérni egy bankautomatához.

2023. márc. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod! 😊
2023. márc. 11. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!