Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok! Ti "megérzitek azt ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti "megérzitek azt ha 1 fiú meleg"?

Figyelt kérdés

Bi srác vagyok, 23 éves. Kiskorom óta sportolok így a fiúk szerint jó testem van, és sose okozott gondot a fiúknál az ismerkedés. Könnyen is ment. Több kapcsolatom is volt amik évekig tartottak tehát nem csak ilyen futó kalandok jöttek össze. Viszont lánnyal sose jött össze a dolog. Próbáltam anno lánnyal is ismerkedni de teljes kudarc volt. Amennyi jól ment a srácokkal a dolog annyi nem a csajokkal. :D


Tehát lányok, te megérzitek azt ha 1 srác meleg? Egyáltalán nem vagyok lányos meleg, se a gesztusaim, nem öltözök nőiesen, a hangom is fiús és teljesen heterosan viselkedek. (Anno mikor elmondtam a legjobb lány barátomnak hogy a fiúk is izgatnak nem hitte el) ezért se tudom,hogy a lányoknál miért vagyok ennyire offos ha a fiúknál nem. Jelenleg is van párom, csak szóba került hogy anno ő smárolt is lánnyal nekem meg még ez se jött össze... Ezért is érdekelne hogy a csajok megérzik-e a srácokom hogy nem csak 1 kapura játszanak.



2023. márc. 22. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem megérzik,én is hasonló cipőben járok F
2023. márc. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Nincs olyan hogy megérzik. Azt érzi az ember, ha valaki nem nézi potenciális partnernek.
2023. márc. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam megérezni. De bi nőként ugyanígy vagyok, mint te, férfiakkal sokkal könnyebben ismerkedem. Ennek szerintem az az oka, hogy ti sokkal egyszerűbbek vagytok. Egy pasinál elég az, ha tetszem neki külsőre, és már mehet is a dolog. Ezen kívül annyit kell csak tennem, hogy ne viselkedjek nagyon szélsőségesen. De tényleg, ennyi.

A nők ehhez képest sokkal körülményesebbek. Nekik udvarolni kell. Nekik a külső nem is olyan fontos, inkább a kisugárzás. Lehetek akármennyire tökéletes, ha nem vagyok szimpatikus, szóba sem áll velem. Kell, hogy bízzon bennem, éreztetnem kell vele, hogy mennyire fontos nekem, mennyire tetszik, stb. Sok nő tele van gátlásokkal, félelmekkel, vagy éppen túlzott elvárásokkal, reményekkel. Szerintem sokkal nagyobb kihívás megszerezni és megtartani egy nőt.

2023. márc. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 mintha èn írtam, ugyanez a tapasztalatom.
2023. márc. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Igen, lehet érezni a hozzáállásból ha egy ff meleg. Nem nagyon akar találkozni a nővel, viszont sok női haverja van, kerüli a nőkkel a valódi érzelmi és szexuális intimitást, és az egésznek valahogy szerepcsere hatása van.
2023. márc. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én észre szoktam venni, olyanokon is, akikről mások nem gondolják, hogy melegek.

32/N

2023. márc. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!