Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lanyok akik szeretik a fiukat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok akik szeretik a fiukat, eszetekbe jutott ojansmi, hogy egy baratnotokkel kapcsolatban lepjetek 1 alkalomra, valaki tudta nelkul? Vagy van aki ki is probalta?

Figyelt kérdés
amugy fiuk is valaszolhatnak , ha sajat nemu-vel kiprobalta ....

2015. nov. 10. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Na Mégegyszer a kérdést!

Sok a helyesírási hiba és fogalmazásilag is rossz. Nem lehet érteni, hogy mit is szeretnél. Vagy már egyáltalán 18?

2015. nov. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szoval akik nem lezbik , es van pasijuk , vagy ha nincs is , eszetekbe jutot e ojansmi hogy egy baratnotokkel akartatok csokolozni , vagy intim reszeket erinteni ??? vagy kiprobaltatok e mar ??
2015. nov. 10. 21:39
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, még mindig nem jó. Újra!
2015. nov. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tehát heteroszexuális lányok/fiúk fejében megfordul-e, hogy egy másik velük azonos nemű emberrel kerüljön intim kapcsolatba? - ez akar lenni a kérdés gondolom.


Egyébként szerintem igen, kísérletezés céljából nagyon sok fiatalnak megfordul a fejében ez a dolog, bár az is megesik, hogy az ilyenek valójában nem heterók.


18/L

2015. nov. 11. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hat kb ..... :))) nem tudtam hogy fogalmazzam meg maskep
2015. nov. 11. 08:32
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor többet kellene olvasnod. A szépirodalom segít abban, hogy választékosan tudj beszélni, fogalmazni, és a helyesírásodat is jó eséllyel fejleszti. Nem mellesleg műveltebb is lennél.

Most csak igénytelen és felszínes, éretlen vagy.

2015. nov. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én kipróbáltam a csókot. Aztán szex lett belőle. Azóta tudom, hogy biszex vagyok. Nem kell megijedni tőle. Jó dolog biszexnek lenni. Dupla élvezet. :)


25F

2015. nov. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha telefonról a haverodnak ékezetek nélkül küldesz el valamit, az magánügy! De ha egy oldalra felraksz valamit igénytelenül, zagyván, az sajnos leminősít! Természetesen előfordul velem is hogy félreütök valamit, kimarad egy vessző, stb., mert nem vagyok gépíró, de ha sms-t küldök valakinek, a telefonon is kiválasztom az ékezeteket!

----

A kérdésedre:

--

Ha tudni akarom milyen sárgarépafagyi, kiprobálom!

Ha nem érdekel, nem is rakok a gyakorira ilyen kérdést!

Próbáld ki! :-)

2015. nov. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Még tinikoromban kipróbáltam, volt h a fiúhaverokat húztuk így a csajokkal (csók) meg egyszer egyik csajszival nagyon hiányunk volt és sajna nem volt a közelben pasi.... de nem volt az igazi... a hús-vér szerszámot nem lehet pótolni :)
2015. nov. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!