Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Férfiak, akik "heteróként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik "heteróként élve" bevállaltak egy kalandot azonos neművel, milyen élmény volt? Megbántátok utólag?

Figyelt kérdés

Férfiként eddig csak a nőkhöz vonzódtam, de egy ideje bizarr módon izgat, hogy leszopjak valakit. Viszonzásmentesen, szex nélkül, csak a szopás.


Nem tudom eldönteni, hogy megpróbáljak-e tényleg partnert keresni ehhez, jó élmény lenne-e, vagy esetleg nem is élvezném annyira, mint azt hiszem, és utána csak a szégyen maradna.


Volt esetleg valaki hasonló helyzetben? Mit lépett és hogyan értékeli utólag?



2023. máj. 4. 18:03
 1/9 anonim válasza:
74%
Az edzőteremben van srác..most így vicces lehet de így szerintem össze illenénk vagy nem is tudom hogy mondjam, tetszik hogy ő is ilyen nagyon izmos mint én (és magas)...ez mellett jobban elbeszélgetek vele mint egy nővel, lelkileg is sokkal normálisabb. Komolyan mondom hogy így megtetszett..de ez alapján így homár vagyok? 30f
2023. máj. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, csak engem szoptak le. Végülis jól esett, ráadásul torkon élvezhettem, amit meg egy csaj sem engedett. Szóval azóta leszopott még egy párszor, mert úgy csinálja ahogy egy csaj sem. De egyébként meg úgy, hogy megdugjam vagy ilyesmi egyáltalán nem izgat, sőt.
2023. máj. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Izgalmas volt. Én nagyon élveztem csak utána utáltam magam. Azonban a telefonszáma sajna nem él a csávónak aki volt. Ugyanis elmentettem. Egy jófogás vevőm volt. Találkoztunk, dumáltunk mert vártam a másik vevőt a Blahán. Maradt velem. A vevőm nem jött és hát a könyv témája (éjszakai pillangok) kapcsán szóba került sok dolog. Mondta, hogy ő meleg és ő pl mindent hagy. Hát a lényeg felkínálkozott. Belementem.

Eleve izgatott hogy anál lehet ráadásul gumi nélkül. Izgató volt hogy belement mélytorokba és tényleg bírta is. Ezután viszont elélveztem. Na onnan minden más lett. Hamar leléptem. Viszont pár napra rá újra rám írt. Kanos voltam. Ismétlés volt. Aztán megint utáltam magam mert amúgy nem vonzott csak kanos voltam. 20 éves voltam. A számát töröltem is hogy eszembe se jusson újra keresni sőt tiltottam is. Aztán 1 év múlva újra kanos voltam de a szám már nem élt. Mostanság újra foglalkoztat a téma. Főleg azért mert nem tudom, hogy azért élveztem mert engedte amit nők nem. Vagy azért mert bi lennék?

2023. máj. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Csak úgy tudok sráccal lenni ha alázható. De úgy izgat. Utána mindig kicsit bánom, de akkor évezem nagyon.
2023. máj. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Kipróbáltam mindkét szerepet egyetemi éveim alatt, végül maradtam a nőknél, de nem bántam meg, hogy kísérleteztem.
2023. máj. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz azon hogy alázható?
2023. máj. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha megtörténne egy ilyen, nincs miért szégyellned magad.

Te kipróbáltál valamit, másvalakinek meg élvezetet okoztál.

Nincs ebben semmi rossz.

2023. máj. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Általában azon múlik, milyen a szád íze utólag -átvitt értelemben is-, hogy szimpatikus volt-e a srác. Az első után a szám szélét is megnyaltam, finom nedűje volt (nem mindenkié ízlik). Nem mondom, hogy elsőre nekem minden passzolt, viszont megértő srác volt, mondtam, most szopok először. Türelmes volt, izgultam, hagyta, hogy kibeszéljem a feszkómat előtte. Hatalmas megkönnyebbülés volt számomra is, nem csak neki. :) Mivel megörtént végre, amire vágytam.


De ha valami bunkó pasas lett volna, nem biztos, hogy jó érzéssel gondolnék vissza az első alkalomra.


Az is fontos, hogy tudatosítsd magadban, pontosan mire vágysz, és keress partnert, akivel kompromissuzmosan kivitelezhető. Ha tudatosítottad magad számára, akkor előtte ha lehet, kísérletezz. Pl élvezz bele a saját szádba egyedül. Kóstolgasd az ondódat (bár ez nem feltétlen oylan élmény, mint másét csócsálni, én pl máséra jobban vágyom). Döntsd el, vágysz-e arra, hogy a szádba élvezzenek, vagy inkább az arcodra? Vagy másra vágysz-e? Vágysz-e lenyelni, vagy inkább keingednéd a végén a szádon? Szeretnél-e mélytorkozni, vagy nem? Lelkileg és/vagy testileg kell szimpi legyen számodra a partner? Mi fontos neked, pl a partner farokmérete? Annak vastagsága, vagy hossza, vagy mindkettő? Vagy nem számít, miylen farka van?


Ha mindezt letisztáztad magadban, már csak normális partnert kell ehhez találnod, és előre megbeszélned vele. Akkor elég valószínű, hogy nem fogod megbánni, sőt...


Én szívesen szopnék megint, csak hát kis településen élek, nem egyszerű találni.

2023. máj. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 sipekilaci ***** válasza:
Jelenleg is (évek óta) barátnőmmel élek együtt. Korábban uis tartós kapcsolataim nőkkel voltak. De már 16 éves koromban kipróbáltam az oirális kapcsolatot sráccal. Kölcsönösen csináltuk egymásnak és élveztük. De nem voltunk szerelmesek egymásba, csak szexként csináltuk. Mostani kapcsolatomban a többes együttlétek alkalmával mi fiúk is szexelünk egymással. De csak azért, hogy változatosabb legyen. Régebben volt, hogy elgondolkodtam a dolog furcsa voltán, de ma már nem teszem. Csak szex, és minél több, vadabb.
2023. júl. 7. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!