Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt olyan szex amit megbántatok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan szex amit megbántatok?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból érdeklődöm, hogy volt e nektek olyan szex amit megbántatok, rosszul esett, hogy belementetek, túl korai volt, első szex vagy más ok esetleg? Szeretném ha részletesen írnátok le de itt nyilván nem kell neveket meg korokat mondani hanem hogy mi is történt amiért megbántátok. Fiúk és lányok válaszát is várom. Trollokat meg vicces kedvűek válaszát ignorálom, aki értelmes választ nyújt az felpontozom! :)

2020. dec. 8. 20:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
35%
Igen volt.A kakis játékok.
2020. dec. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
43%
nem
2020. dec. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Kuryy ***** válasza:
45%

Buliból másnap felkelve es szebb vagy a csajnál gázálarcban ... Ez tipik

25F

2020. dec. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
3.Köszi. Gázálarc miért volt? Valami álarcos buli? :D.
2020. dec. 8. 21:07
 5/20 anonim ***** válasza:
34%
4# Tenyleg nem érted a poént?
2020. dec. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
4.Nem igazán ezért bocsi :D.
2020. dec. 8. 21:14
 7/20 anonim ***** válasza:
97%

Volt.

Nem feltétlenül az embert bántam meg, hanem helyszínt, időpontot, állapotot inkább. Szóval szexeltünk párszor, amivel nincs baj, de egy-egy alkalommal nem kellett volna, mert teljesen másra gondoltam, és letudandó feladat volt, ha már előre megbeszéltük, hogy találkozunk.

2020. dec. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
7.Nagyon köszi. Ilyen válaszra számítottam. :)
2020. dec. 8. 21:21
 9/20 anonim ***** válasza:
58%
Egy csinos kolleganővel és egy csúnya dagadttal inni mentünk. Utàna golytattuk a nővérszállón, ugyanis egy lakásban laktak. Filmszakadás ..... majd a csúnya, dagadt ágyàban ébredtem meztelenül. A fanszőrzetem kemèny volt a rászáradt puncinedvtől. Azt hittem elhányom magam. Mèg most is rosszul leszek az emlèkektől. Azért volt olyan kegyes hozzám a sors hogy részletekre nem emlèkszem.
2020. dec. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
A legelső szexet elsiettem. Azóta talán egyszer éreztem hogy nem megy, mert mélyponton voltam, de akkor abba is hagytuk. Ezenkìvül az első ujjazásomat bánom, a pasi egy talpó volt, én meg naív..
2020. dec. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!