Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Pár éve kisebb kihagyásokkal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár éve kisebb kihagyásokkal, de van 1 barátság extrákkal kapcsolatom.Nálam azt jelenti h.összejárunk, és teljes szexuális kielégülést kapunk, egymástól.Szerintetek ezen kívül mi fér még bele?Mit tegyek hogy érzelemmentes maradjon?

Figyelt kérdés
2023. máj. 10. 15:56
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat heteró kategória, nőként kérdezem.😊
2023. máj. 10. 16:25
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ellen nem tudsz tenni, hogy érzelemmentes maradjon. Az érzés vagy jön vagy nem.

Az pedig hogy mi fér bele, azt nektek kell tudnotok és megbeszélnetek.

2023. máj. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Az hogy mi fér bele v. mi nem azt csakis ki ketten tudjátok közösen megbeszélni. Mert ez rajtatok múlik.

S ki maradjon érzelemmentes, te vagy a partnered? Mert ez sem mindegy...

2023. máj. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3- mas,mindkettőnknek van párja.Érzelemmenteset magamra értettem ő nem gondolom h.belemenne komolyabba...Azonkívül azt értem h. jó a közelében, ö is szimpatizál velem és vannak közös temák😀
2023. máj. 10. 18:53
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

ad #4: na látod, mégsem érzelemmentes.

" jó a közelében, ö is szimpatizál velem és vannak közös temák", mi más ez, mint érzelmek: bizalom, megnyugvás, feltehetően nem taszító a másik testszaga, érintése stb. ?

2023. máj. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
#4 azért ezt még ne gondold túl... attól hogy ágyon kívül is elvagy valakivel, vannak közös pontok még nem jelent automatikus szerelmet.
2023. máj. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szerelmes belé, talán fellángolás és kimozdulás a komfortzónából.Igy gondolnám és a szex pedig tökéletes, olyan új élményeket nyitott bennem amit senki mással nem éltem át.Nem utolsósorban felszabadító és könnyed, teljesen el tudom engedni magam..😀
2023. máj. 10. 21:38
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
#7 MÉG nem vagy szerelmes.. .vagy legalábbis ezt próbálod elhitetni magaddal. A valóság viszont az, hogy ha egy pohár üres abba könnyű vizet tölteni. Márpedig a te szíved pohara üres - ezért is léptél félre. S elkezdtél érzelmileg is kötődni csak próbálod magad is győzködni, hogy áááá dehogy. Nem kell itt semmit elismerned, csak saját magaddal beszéld meg.
2023. máj. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszönöm 8 as :), hááát elismerem, van amiben igazad van!Azt azért tudni kell, h. az ilyen kapcsolatokban ha akar hív, ha akar ír, de semmit ne várj tőle és még magyarázkodni sem kell ha meggondolja magát.
2023. máj. 11. 11:43
 10/14 anonim ***** válasza:
Aki a szexet szét tudja választani az érzelmektől, az mentálisan nem tiszta. Nyikván tagadják ezt sokan, de nyugodtan utána lehet ennek nézi pszichológiailag
2023. máj. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!