Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex srácok, hány évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex srácok, hány évesen vettétek rá magatokat hogy megélitek a srácok iránti vágyaitokat?

Figyelt kérdés

Gondolok itt egy csókra, találkozóra biszex/meleg sráccal amiből után több lett, közös farok verésre es hasonlókra. Mikor valaki előtt fel mertétek vállalni a vágyaitokat.

Hány éves volt a másik? Ismertétek?


2023. máj. 31. 10:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én titkolom a nyilvánosság előtt az orientációmat, így könnyebb volt ismeretlennel csinálni. Felmentem a romeo-ra, hamar találtam valakit, aztán megint valakit, pedig már akkor is 40 feletti voltam, és vakrandi! Volt, akivel folyamatos összejárás is lehetett volna, de nekem ő se volt vonzó, lelkileg, így nem kerestem többé, két különböző napon leszoptam. Tapasztalatnak oké volt.


De ez se sima liba ám! Akadályok lehetnek. Néha bunkót fog ki az ember, de volt, hogy nálamnál is kezdőbb volt, és a kukoricásban szoptam őt, de berezelt a távoli beszédfoszlányok miatt, nehogy lebukjunk, és lelécelt stb. Próbálkozni kell.

Én pl még nem találtam hozzám illőt, akivel összejárogathatnék. De alakul.

2023. jún. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Még én vagyok, a kérdésedre, hány évesek voltak... 30-40 éves kor közötti partnereim voltak.

És hogyan tettem magam túl a kezdeti feszkón és bizonytalanságon.


Hát úgy, hogy belevágtam. Akkor vágtam bele, amikor már meg mertem kockáztatni, tehát az én esetemben 40 felett. Előtte még éltek a szüleim, nagyon homofóbok voltak.


Onnantól, hogy meghaltak a szüleim, még rendezni kellett a körülményeimet. Aztán belevágtam a meleg szexbe.


Az első csávó kifejezetten rendes volt, tehát szerencse is kell. Rajtam az segített a holtponton való túllendülésben, hogy folyamatosan dumáltam a srácnak idegességemben, és magyráztam, hogy kezdő vagyok, sose csináltam, amire vágyom, és hogy ő vajon mit akciózott eddig pasikkal, mit javaslol nekem, hogyan ülepedett le nála lelkileg, hogy ő már csinálta, hogyan élte meg stb... és válaszolt készségesen.


Aztán hogy ne fussunk ki az időből, mondta, hogy nos, ha szopni akarok, nincs miért izgulnom, a legtöbb csaj is túlesik ezen, hogy a faszt a szájukba veszik életükben először, és ha vágyom erre, akkor ott a zipzárja, húzzam le nyugodtan, vegyem a kezembe.


Lehúztam, elővettem neki.


Bátorított, hogy ha egyszerűbb nekem, akkor előbb vegyem a kezembe, ha még nem volt más farka a kezemben. Így tettem. Megkérdezte, milyen érzés szorongatni, mondtam, szokatlan, de mégis izgalmas!


"Nem lesz másabb érzés, amikor a számba veszem, elsőre szoktaltna lehet, de az is izgi".


Megbeszéltük, hova menjen a g3ci a végén.


És bekaptam a faszt.


Ennyi.


Azóta imádok szopni!! Mivel eleve erre vágytam.


Kérdező, javaslom, tedd meg a lépéseket, táskeri, egyezteted az időt, helyet, és számolj avval, sok a kamus a neten, de az élet más területés is van ilyen. Előbb-utóbb rendesre akadsz és olyanra, aki tartja a szavát, továbbá az lesz, amiben a neten előzőleg megállapodtatok lényegileg. A részletek meg jönnek spontán élőben.


Sikerült megnyugtatnom téged? És irányba kerüni? ;) Akkor vágj bele, ne halogasd! Némi kockázat kell az élethez. Én máig titokban csinálom, azonban fel vagyok készülve arra is, ha netán egyesek előtt lebuknék. Nem döglök bele, ha a fél világ megtudja, hogy félig bVizi vagyok és félig hetero.


Előbb magadban rendezd lelkileg az egészet! Majd ha a körülményeid megfelelőek, vágj bele! Ha van csajod, döntsd el, mellette belefér-e, vagy maradsz a csajnál mindösszesen. Ha nincs csajod éppen, akkor hajrá!

2023. jún. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Én keresem már egy ideje de még nem találtam ilyen partnert. Ugyanitt ismerkednék. Somogy megyei vagyok. 🙂
2023. jún. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen kezdtem az osztálytársammal
2023. jún. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Együtt maszturbáltam már fiúval 12 évesen. Pár évre rá azt is hogy milyen másét verni és nagyon izgatott. Már az orált is kipróbáltam. Egyiket sem bántam meg.

Akit izgat, élje ki a vágyait!

2023. jún. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!