Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Most akkor meleg vagy biszexuá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor meleg vagy biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

Volt egy hosszú kapcsolatom egy lánnyal. A szex működött, erekcióval sem volt nagyobb gond. Viszont már ő előtte is éreztem, hogy érdekel milyen lehet férfival a szex, passzívként. Fél éve szakítottunk és gondoltam itt az alkalom kipróbálom. Találtam is rá egy fiút, akivel mind ezt kipróbáltam. Elég jó volt tetszett a dolog, sőt a szopás jobban tetszett mint a nyalás. kb 4-5 hónapig csináltuk rendszeresen, de vége lett mert újra össze jöttem a lánnyal. Viszont már nem kívánom.. egyszerűen nem érezem azt a vonzalmat mint előtte. Az utolsó 2-3 alkalommal fel sem állt..


Mi történik velem? Meleg lettem? Fogom még valaha élvezni nőkkel a szexet?


2023. jún. 21. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Keress egy másik csajszit, vagy hármasba próbáljátok ki
2023. jún. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem lettél meleg, de van egy kinsey skála, nézz utána.
2023. jún. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem lettél meleg, biszex vagy, akinek hol a nők, hol a pasik tetszenek jobban. Ja és ahogy pasiból sem fog mindig minden fickó ugyanúgy tetszeni, úgy nőből sem. Kőheteróknál is van hogy egy csajtól totál beindulnak, mástól meg már nem akkor sem ha előtte már jópárszor dugtak.
2023. jún. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10%
Döntsd el magad! Ugy sem érdekel senki mást!
2023. jún. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Meleg lennél nem lehetett volna erekciód egy nőtől, az hogy nem izgat szexuálisan az exed nem zárja ki a biszexualitásod tényét. Az is lehet hogy a férfiakat preferálód, a biszexek többsége nem azonos arányban vonzódik mindkét nem iránt.
2023. jún. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#3 ugyanarról a nőről beszélünk
2023. jún. 21. 16:12
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, ugyanazon nőből ki is lehet ábrándulni, vagy pusztán eltánik a szexuális varázsa évek múltán, stb.

Gondolj a hetero házasok eseteire. Évek múltán egymásra unnak szexuálisan, akár 40 éves kor alatt is. Ki előbb, ki utóbb. Lehet, hogy lelkileg újra kívánod a csajod közelségét, csak már a puncija nem olyan érdekes esetleg.

2023. jún. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezőnek a 6-ra: Ha ugyanarra a nőre nem áll fel akkor adódik a kérdés, hogy miért is szakítottatok? Ha azért mert egy farokról fantáziáltál, akkor lehet, hogy arra felé hajlasz jobban és arra gondolsz miközben a barátnőd bugyiját húzod lefelé ! Amúgy, hogy érzed: Ha egy farok meredezne a szád előtt, arra felizgulnál? A 7 válaszoló válasza is releváns...
2023. jún. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

Valószínűleg az is közrejátszik, hogy hozzá vonzódaz másképp (vagy inkább már szinte sehogy)

Arról nem is szólva, higy a kötetlen izgalmak után most megint monogám kapcsolatban vagy.

Szerintem simán dugnál nőket is, ha szingli lennél.

2023. jún. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

Ezt így nagyon nehéz eldonteni. De őszintén szólva abbol amit leirtal inkább gondolom azt hogy meleg vagy mint biszex. De ahogy mások is irtak másik csajjal lehet hogy meglenne az izgalom.


Én pl nem tudnék fiuba szeretni, engem a nok erdekelnek. Imádom a puncit. Mindenem a nyalas. De idonkent pasival is tudok szexelni. De nalam ez itt ki is merül. Es amugy is nagyon ritka.

2023. jún. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!