Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Férfiként szeretném kipróbálni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként szeretném kipróbálni a szokást, de van párom, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Érdekelne milyen farkat szopni, de van barátnőm, megcsalni nyilván nem akarom és nem is fogom (arról nem is beszélve hogy nem is tudom ki lehetne a partner amivel kipróbálom).


Aki volt hasonló helyzetben, neki sikerült végül valahogy megélni ezen vágyait? Hogyan?



2023. jún. 23. 12:49
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Szopást, hülye autocorrect...
2023. jún. 23. 12:49
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Nekem is van párom, de előtte régen sokszor szoptak le fiúk.
2023. jún. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
30
2023. jún. 23. 12:56
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem nagy dolog találni valaki erre, akin kipróbálhatod. Ugyanakkor az már megcsalás, szóval nincs olyan megoldás, hogy ki is próbáld de ne csald meg...
2023. jún. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Nekem a feleségem tud az előzményekről, meg nem is tiltja.


#2-es voltam.

2023. jún. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
36
2023. jún. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
én nem mondtam el
2023. jún. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%
Ha még csak bnő és nem vagytok házasok, akkor talán elfogadhatóbb a kaland. Inkább most, mint pár év múlva férjként és 2 gyerek apjaként.
2023. jún. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

Ha csak a "fizikai" része érdekel, akkor vegyetek egy felcsatolhatóst, amit a barátnőd felvesz, és akkor gyakorlatilag őt szophatod le. (Tapasztalatból írom, nagyon izgató a látvány.)

Ha mindenképp a "teljes" dolog érdekel, azaz egy férfival szeretnéd ezt megélni, akkor ülj le és beszéld meg a pároddal, hogy van egy ilyen vágyad. Vesd fel egy hármas gondolatát, ami csak ebből állna, ha szeretné, ott lehet nézni, és akkor biztosan tudja, hogy nem történt más.

2023. jún. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%
9-es és szerinted melyik normális nő akarná végignézni ahogy a pasija egy másik pasit szop? Teljes sokk garantált. A hármas ötlete meg normális nőnek eleve megalázó.
2023. jún. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!