Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Férfiként szeretném kipróbálni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként szeretném kipróbálni a szokást, de van párom, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Érdekelne milyen farkat szopni, de van barátnőm, megcsalni nyilván nem akarom és nem is fogom (arról nem is beszélve hogy nem is tudom ki lehetne a partner amivel kipróbálom).


Aki volt hasonló helyzetben, neki sikerült végül valahogy megélni ezen vágyait? Hogyan?



2023. jún. 23. 12:49
1 2
 11/13 Kajak53 ***** válasza:
40%
Én annak idején elmondtam a feleségemnek, hogy gyakran álmodom férfiszexről és nem tudom, mi tévő legyek. Próbáld ki, mondta ő, de nem akarok tudni a részletekről. Így is lett. Találtam egy csodás partnert. Kiteljesedtem, lenyugodtam, mert elfogadtam magam. És ő is elfogadott. Mivel nem gyengült a házastársi kapcsolatunk, hát nem izgatja magát miatta. Tudja, hogy nem tudja azt a gyönyört nyújtani, amit a homoszex, ezért elfogadta. Nekem meg nem kell bújkálnom. Már régóta kiváncsi lett a részletekre és felizgul, ha elmesélem. Azóta használunk strapon-t, amivel ő megdug, bár tudja, hogy ez nem az igazi, viszont izgatja őt, hogy engem dug. Ennyi. A kapcsolatunk harmónikus.
2023. jún. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
71%
11 ezt a kamut!
2023. jún. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki hetero kapcsolatban meg tudja osztani úgy ezt a vágyát, hogy kapcsolata meg is maradjon, nagyon szerencsés. Tapasztalatom szerint többségében nem így van... sajnos.
2023. jún. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!