Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Létezhet, hogy a nők csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet, hogy a nők csak szexuálisan vonzanak?

Figyelt kérdés
A napokban elgondolkodtam a témán, hogy esetleg biszex lehetek. Amikor maszturbálok, ugyqnúgy el tudok élvezni egy nővel elképzelt aktusra, és nem egyszer voltak erotikus álmaim is másik nőkkel, esetleg a legjobb barátnőmmel. A fiúkról tudom, jogy érzelmileg és szexuálisan is vonzódom hozzájuk, azonban a nőknél csak annyi van meg, hogy elképesztően fel tud izgatni a velük való fantáziálás, de érzelmileg nem jönnek be. Nem is tudok elképzelni egy másik nővel egy kapcsolatot. Ez létezhet?

2023. jún. 25. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, van ilyen.
2023. jún. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elképzelhető, hogy heteroromantikus biszexuális vagy. De ennyire ne korlátozd magad a skatulyákra, éld meg magad, legyél boldog és kész. :D
2023. jún. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%

Meg az is lehet hogy egyáltalán nem jönnek be nők


Én pl szexista nő vagyok ezért sosem fogok lefeküdni férfivel mert nem akarom hogy megkapjanak


Mivel a nőket felsőbbrendűnek tartom így szerintem csak a férfiaknak jó a szex, ezért gondolatban az tetszett hogy milyen jó lehet megkapni egy not

De élőben már nem tetszik ha egy no nyomul

2023. jún. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3-as ezt a zagyvaságot amit leírtál, érdemes lenne megmutatnod egy pszichiáternek! Nagyon össze vagy zavarodva!
2023. jún. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Mi ezen a zagyvaság?

A no a felsőbbrendű nem, ezért a férfiaknak 1000x jobb lehet amikor megkapják a not, mint nekünk hogy oda kell adni magunkat

Ez a gondolat néha úgy éreztem mintha talán beindítana.


De csokolozni pl nem akarok nővel, az eléggé taszít, viszont a női test esztétikai szempontból tetszik


Leszbikus sajnos nem vagyok, mert férfiak folyamatosan tetszenek, de csak a legjobb kategória, a többitől undorodom.


Hiába tetszenek ha képtelen vagyok lefeküdni velük, mert nem akarom hogy megkapjanak, ezért meg azt a kettőt aki élőben is tetszett leallitottam.


Illetve a férfi nemi szervet is undorítónak találom, a női sokkal szebb és kifinomultabb


Valamint volt már hogy fogdosas, nyomulas áldozta lettem, volt hogy Budapesten egy 60 feletti vén trotty jött oda hozzam, azóta hányni tudnék minden nap

2023. jún. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Mentálisan súlyosan beteg vagy 5-ös!!
2023. jún. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Köszönjük Emese
2023. jún. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#3, #5

Honnan ez a nagy "tudás", hogy a nők a felsőbbrendű nem?Normális esetben, a férfi és női nem egyenrangú, egyik se felsőbbrendű. Ez a felsőbbrendűség csak a zakkantak fejében létezik. A helyedben ilyen "tudás" birtokában orvoshoz fordulnék.

2023. jún. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!