Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A feleségem elmondta, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem elmondta, hogy izgatja őt a cuckold és kipróbálná velem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Elmesélte egy konkrét fantáziáját: szeretne felszedni valahol egy srácot, és aztán hazahozni, úgy, hogy én itthon várok/vagyok. Szóval egyszercsak megérkeznének. Azt akarja, hogy aztán töltsek nekik bort, stb. és nézzem végig őket. Szóval lenne benne egy kis alárendeltség is. Az van, hogy ez egy nagyon régi fantáziám, kimondottan izgat a dolog, jó elképzelni a feleségemmel egy ilyen helyzetet. Örültem, hogy kiderült, hogy őt is izgatja ez, tök jót beszélgettünk róla, neki is megkönnyebbülés volt, hogy nem vetem meg az ötletért. Ráadásul biszex hajlamaim is vannak, amit tud, és azt is felvetette, hogy kipróbálhatnám előtte ezen az estén a szopást. De kicsit tartok attól, hogy ezután tartósan alárendelt helyzetbe ragadok a kapcsolatban, és elvesztem a megbecsülését. Ő azt mondja, ha ezt meg tudná élni velem, akkor az pont, hogy elmélyítené a kapcsolatunkat és nagyon nagy szabadságérzetet adna neki - ezt is lehetségesnek tartom, és tényleg tetszik ez a fantázia. Mit gondoltok? Akinek van ilyen tapasztalata, az utólag megbánta, hogy nyitott, vagy jól sült el?

2023. jún. 28. 18:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Az ágyban gyanítom hogy már most is a feleséged a dominánsabb típus. Hálás lesz inkább hogy veled élheti meg.

Úgyhogy hajrá, vágjatok bele! :)

2023. jún. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
ha nem kamu, akkor eleg ritka eset hogy mindkettotoket izgat, kezdjetek lassan, ne siessetek, igy kiderul ki hogy reagal mikor tenylegesen megvalosul egyket dolog, lasd mit reagalsz ha smarol massal, massal beszelget pl fb-n, ilyenek. ha nem zavar, belecsaphattok a lecsoba
2023. jún. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Whitewolf19 ***** válasza:
13%
Az ilyen nem férfi... Ezért nem tudják megvédeni magukat európai férfiak.. :)
2023. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%
3: Itt csak te vagy a férfi, senki más.
2023. jún. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
47%
Eleve alárendelt vagy amiatt hogy biszex vagy, és fa.t szopnál a nőd előtt. Plusz amiatt is alárendelt vagy, hogy megnéznéd hogyan hágná meg egy másik hím. A nőt megvedeni kell másik hímtől, nem pedig mint valami prédát átengedni másnak. A nejedről annyit, hogy nem szeret téged, csak nem akar titokban csalni, és amiatt engedné hogy szopj férfit, hogy enyhítse a lelkiismerét, büntudatát.
2023. jún. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%

#5

A nőt akkor kell megvédeni, ha rászorul a védelemre. Ha jól bánsz vele, nőnek érzi magát melletted, akkor majd ő megvédi magát a jelentkezőktől.



Ez az eset pedig más kávéház.

Bár az igaz, hogy a férj ebben az esetben alárendelt helyzetben van. És az is, benne van a pakliban, hogy a nő kiábrándulhat a férjből, ha a szeme láttára felszop egy férfit, majd élvezettel nézi, ahogy a beszálló kielégíti őt.

Veszélyes vizekre készülnek hajózni. De az is benne van a pakliban, hogy valóban mindketten jó élményeket szereznek, és továbbra is megmaradt a szeretet köztük.


Ezt mi innen nem tudjuk eldönteni. Viszont, a kérdezőben kétely van, ezért írta ki a kérdést. Neki azt mondom, hogy én a helyében ezt párszor még átbeszélném az asszonnyal, és csak akkor vagnék bele, ha minden rossz érzésem elmúlna a kalanddal kapcsolatban.

F53

2023. jún. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
75%
Hány évesek vagytok?
2023. jún. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Én egy "édeshármasban" tapasztaltam ezt meg másik oldalról, egy jóbarátom és az akkori barátnője egy görbe estén kitalálta hogy szálljak be harmadiknak, próbáljuk ki milyen, a vége egy nagy szerencsétlenkedés lett, viszont meglepődtem amikor a barátom megkérdezte hogy szophat-e kicsit és hagytam neki és jólesett mindkettőnknek:) A történtet tanulsága ez 15 éve volt azóta már férj -feleség és még mindig együtt vannak( erről azóta se beszéltünk)
2023. jún. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%

Ezek bonyolult dolgok. Az én feleségem azért kezdett ilyesmibe, mert elnyomtam. Nekem ez fel sem tűnt, mert igazából nehéz volt nem elnyomni őt és sosem szólt, hogy így érzi.

Úgy voltam vele, hogy legyen meg az öröme. De innen már nincs visszaút, ha ő továbbra is ezt akarja csinálni, mert amikor szóba hoztam, akkor azt mondta, hogy ő ezt élvezi és én is belementem első szóra, tehát ez nekem is jó.

Ha elkezdek könyörögni, akkor csak jobban fölém kerekedik és ugyanúgy folytatja.

2023. jún. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Feri60 ***** válasza:
85%

Szerintem, vágjatok bele, csináljátok. Akkor lehet ez kellemes játék ha mindenkinek örömöt szerez. Persze nem kockázat mentes, lehet ebből még egy nagy botrány is. Gondoljátok át mi szól mellette, ellene.

Remélem tudtam segíteni.

2023. jún. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!