Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért hazudják az emberek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudják az emberek azt, hogy elfogadják parkapcsolatra a biszexeket?

Figyelt kérdés
A valóság teljesen más párkapcsolatra biszex max masik biszexnek kell. Se a heteró nők, se a melegek nem akarnak párkapcsolatot biszexel. Miért hazudják az emberek az ellenkezőjét?
2023. júl. 18. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Én teljes szívemből el tudnék fogadni kapcsolatra egy biszex lányt. Sose zavart. Pedig nem vagyok biszex.
2023. júl. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Az attól függ, hogy mennyire biszex. Nekem a páromban van biszex hajlam, de például arra nincs igénye, hogy nélkülem legyen pasival, max. velem és akkor sem az dominál, hogy egymással foglalkoznak. Illetve ő pl. nem kapná be más farkát, de az övét már kapta be pasi. Ez így nekem teljesen oké, sőt, még izgató is. De ha igénye lenne arra, hogy velem és pasikkal (vagy nőkkel) is szexeljen külön-külön, az már nem férne bele. Én teljesen hetero vagyok.
2023. júl. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Erről tudnék mesélni, saját pofára esésem okán, de nem írok,mert megkapom ,hogy " uszítok a biszex férfiak ellen ".

Írom ezt férfiként.

2023. júl. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Tessék, itt van 2-es, aki heteró. Én még ismerek olyan meleget, akinek bi a párja. Szóval nem, nem hazudnak, van ilyen. Attól még, hogy neked nem tetszik, vagy a többségnek nem, még nem jelenti azt, hogy aki mász állít, az hazudik. Sokan vagyunk sok félék.
2023. júl. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!