Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párkapcsolatban elfogadjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban elfogadjátok nők a 14 centis farkat?

Figyelt kérdés
2018. dec. 20. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Simán elég a 14cm.
2018. dec. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Nem jönnék vele össze, ismerem a testem és nekem kevés lenne.
2018. dec. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jaj már, aki itt tart, már ne is haragudj, de megérdemli a szenvedést.


Az emberek egy részének igen, a másik részének nem, vannak akik szerint vége az életednek, szerintem meg tökéletesen elegendő.


De full fölösleges téma, a világon semmitől nem lesz nagyobb, innentől kezdve egy percet nem érdemes rajta gondolkozni.

Kb mintha azon aggódnál, hogy nem vagy ázsiai, majd olyannal jössz össze akinek ez jó így.


Az egyetlen elszomorító, hogy minden bizonnyal ennyi nem lesz neked elég, és még hosszú órájat fogsz ezzel a kérdéssel tölteni.

2018. dec. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a vastagság fontosabb, de elég ritkán párosul 5 cm vastagság a 14 cm hosszhoz.
2018. dec. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4.5 cm vastag
2018. dec. 20. 22:25
 6/9 anonim ***** válasza:
13%
Ez még párkapcsolatra sem lesz elég, hidd el tapasztalatból beszélek (15/3,8). Az alkalmi kalandokat meg aztán végleg verd is ki a fejedből, ha nem akarsz lelki roncs lenni. A csajoknál a belépőszint kb 17/4,5. Ez alatt elég komoly kompromisszum szükséges (sok pénz/halvérű csaj, aki alig igényli a szexet/extrém szűk vagina).
2018. dec. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3.8 vékonysággal elhiszem, hogy rosszak a tapasztalataid, de ha a kérdezőnek valóban 4.5 cm vastag, az már sok nőnek pont jó. És sok még örül is neki, hogy nem 17 cm a hossz. Tanuld meg úgy használni, hogy a nők szex után remegő lábbal, kielégülve feküdjenek melletted, és akkor nem fogja őket érdekelni a hossz. Csak ne legyél önbizalomhiányos kisfiú.
2018. dec. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
El
2018. dec. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen
2018. dec. 21. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!