Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ismerkedés, első alkalom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés, első alkalom fiúkkal. Hogyan?

Figyelt kérdés

Eddig még csak lányokkal voltam, de most szingliként ki szeretném próbálni fiúkkal, viszont elképzelésem sincs, hogy hogyan kezdjek hozzá. Egyszer kíváncsiságból kipróbáltam már a Romeo-t, de nagyon nem jött be, így leginkább Grindr-re és/vagy Tinder-re gondoltam.

Leginkább alkalmi dolgot szeretnék, de azért szeretném előtte kicsit jobban megismerni az adott embert. Romeo-n az volt a tapasztalatom, hogy aki alkalmit akar, az nem akar ismerkedni, aki pedig ismerkedni akar, az nem akar alkalmit.

A másik problémám, hogy nincs elég bátorságom személyesen találkozni appon keresztül megismert emberekkel. Ti hogyan bíztok meg a másik félben, hogy nem egy 50 éves verőember fog megjelenni a megbeszélt helyszínen? Illetve hogy nem féltek attól, hogy pl. ha arcképet küldtök, a másik fél nem él vissza vele? Hogyan tudnék ezen túllendülni?

Általában hogyan zajlik egy ilyen tali?



2023. júl. 22. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Hány éves vagy?
2023. júl. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Az alkalmi az csak sex. Ha többet akarsz az nem alkalmi.


Döntsdel mit akarsz!


Amúgy séta valami néptelen de mégis publikus helyen. Margit sziget.

Esetleg beülni valahová inni egy sört. És dumálás 2srác könnyen talál témát. Az elsőn arrol beszélgettünk,hogy milyen csajokkal hogy csináltuk. Aztán,hogy guminélkül esélytelen hogy felprobáljon.

2023. júl. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1: Nem tudom miért lényeges a kérdés szempontjából, de 22.

#2: Ohh, értem... Az a baj, hogy nem akarok senkivel játszadozni, de elköteleződni sem tudok, mivel nem tudom, hogy ez az egész egyáltalán nekem való-e. :/ Köszi a tippeket!

2023. júl. 23. 21:13
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Szívesen beszélgetnék veled a témáról.
2023. júl. 26. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezzel küzködök, iszonyatosan óvatos vagyok, úgyhogy ennek az a vége, hogy minden rossz előjelre inkább feladom az adott chatpartnert.


Én ha egyszer ágyba is bújnék egy sráccal, az biztos nem az első találkozásunk során lenne.


Aggodalom nekem még a nemi betegség is. Egy sima csókolózástól is jöhet egy kiadós herpesz vagy hasonló, és akkor még olcsón megúsztam, ahhoz képest hogy miket lehet még elkapni.


Szívesen beszélgetek erről, ha úgy van küldj privit.


22/F/Bi

2023. júl. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaj fiúk túl aggodjátok. Egy tali még nem egyenlő azzal,hogy lefexetek valakivel es nemibetegek lesztek.

Nem árt mondjuk beszélgetni a másikkal mar ha van. Aztán nem eltünni szónelkül.

(Ez mindenkiben benne van, gerinctelen de én is csináltam olyannal aki nagyon nem jöttbe,és lekoptatni sem tudtam.)


Szóval :beszélgetés aztán tali es ha meg van a kemia akkor több tali. Fel

is lehet menni a másikhoz,nem biztos hogy sex lesz. Ha kibirtok 3-4 alkalmat akkor van bennetek annyi hogy nem csak alkalmit kerestek tehat valamennyire megbizható a másik. Akkor lehet csókolozni. Es a többi.


Ha ennyire paráztok.

2023. szept. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!