Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Első alkalom lánnyal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalom lánnyal?

Figyelt kérdés

Sráccokkal voltam már egyszer kétszer és nem tudom mi történt, de bekattant nálam valami és elkezdtem extrém szintén vonzodni a lanyokhoz az utóbbi 1 évben.

Az volna a kérdésem, hogyha még nem voltam lánnyal, akkor az első alkalom nagyon "béna"? Mire kell figyelni? Elsőre belejövök, vagy ez egy hosszabb folyamat?

Mire kell majd figyelni? (tudom, hogy nem számít, csak nem szeretnék nagyon beégni az elsőnél.)



2019. nov. 27. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
nem kell semmit elkapkodni, ha csak csók és tapogatás lesz az elején, az is jó, nincs semmi "muszáj"
2019. nov. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ha a pettingre gondolsz, az már megvolt már nem is egyszer:D

Én a szexre gondoltam

2019. nov. 27. 09:17
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
Lefelejtetted megírni a nemedet. Meg a korod is hasznos infó lenne a tisztán látás végett!
2019. nov. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem felejtette el. Leszbikus kategória, mégis milyen nemû lenne. 🤦‍♀️
2019. nov. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha petting volt egy másik lánnyal, akkor már volt első alkalom :) Ne görcsölj rá, csak lazán, jutsz ameddig jutsz. Kb. annyira változatos és egyedi mint minden partner (ugyebár a pasikkal sem volt minddel egyforma nem igaz?). Figyelj a partnerre és hagyd hogy irányítson v. te irányíts, vagy közösen egymást ahogy kialakul :)
2019. nov. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj,majd jönni fog magától, ösztönösen
2019. nov. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5. jól írja. nem nagyon van különbség...érthető okból kifolyólag.
2019. nov. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!