Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Első alkalom, hogyan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalom, hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy ideje már mindennapjaim szerves része a szexuális beállítottságom megkérdőjelezése. Egyre biztosabbá válik számomra, hogy biszexuális vagyok.

Már próbálkozom az ismerkedéssel, viszont mivel egyelőre nem nyílt ez az egész így elég nehéz.

Lenne valami jó tanácsotok egy szárnyait bontogató és tapasztalatokra éhes 'úgynézki biszex lány számára?

Tényleg fontos ez az egész számomra, így kérlek csak a valóban segítő szándékúak írjanak.

22L



2019. okt. 5. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Szépen, lépésről lépésre. Óvatosan. Ha nem jó nem kell eröltetni.
2019. okt. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem ragaszkodsz a bi élményhez, probálj lánykapcsolatot találni.
2019. okt. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elsődlegesen úgysem a bi élmény az, amit keresek. A lányokkal kapcsolatban éhezem tapasztalatra.

Köszönöm a válaszokat.

Ismerkedni hol tudnék?

2019. okt. 6. 15:02
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Neten, sok szerencsével. 🍀🍀
2019. okt. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. :)
2019. okt. 6. 21:30
 6/6 anonim válasza:

Ugyanígy vagyok én is :) Nekem is a netet mondták. Még nem próbáltam, de már rajta vagyok. Nekem is mostanában fogalmazódott meg a nemi identitasom. :)


22/B/L

2019. okt. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!