Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Élveztél már a gatyádba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élveztél már a gatyádba direkt? Szereted?

Figyelt kérdés

2023. aug. 19. 04:30
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
54%
Én rendszeresen spriccelek nadrágba, nyilvános helyen, bkk buszon is. Van egy technikám amivel észrevétlenül eltudok élvezni. Imádom amikor beledurranok, van hogy egy nap többször is. :)
2023. aug. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam verni boxeren keresztül majd bele élvezni. Nagyon jó érzés. Nekem bejön :D
2023. aug. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Hú de jó, látom sokan szeretitek!

Én is imádom!

2023. aug. 19. 08:54
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam.....és szeretem mikor az alsómban kirobban és érzem ahogy elönti a kellemesen langyos sperma.
2023. aug. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
70%
Anno 20 körül a csajom mikor leszopott, mikor pedig kiverte nekem, az estek egy részében az alsómba ment a cucc, majd pedig... hazakísértem, közben rajtam volt a g3cis alsóm... Fogalmam sincs ennyi év távlatából, miért nem cseréltem ki az alsót, mielőtt kimentünk az utcára... Fura érzés volt így sétálni, utólag viszont a nosztalgia megszépíti ezt az emléket is.
2023. aug. 21. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
74%

Ami azt illeti, próbáltam már néhányszor én is. Tud egy plusz érzést adni, ahogy a boxer anyagával izgatod a makkod. A ragacsos spermás boxert viszont jobb minél előbb lecserélni.

Az elélvezés pillanata izgató, viszon utána ahogy a fitymád beleragad a spermás boxerbe, az már nem olyan jó.


25 ff

2023. aug. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik volt pasim rendszeresen csinálta, ha rám indult de nem volt sem hely, sem lehetőség. Melegítőket hordott, általában mindegyiknek lyukas volt a zsebe és simán kiverte a lyukon át benyúlva buszon, utcán, vonaton stb, miközben csókolóztunk az utcán állva, vagy csak sétáltunk és simogattam a fenekét közben.... :D
2023. szept. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 manly ***** válasza:
Igen, 15-16 voltam.
2023. szept. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Imádok a gatyámba élvezni 😎 is 😀

Most fogok mindjárt!

2023. szept. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
39%

Igen élveztem. Nem volt jó,minden cuccos lett. Belergadt a szőrbe.

Alig tudtam kimosni.

Soha többé nem csinálom.

2023. szept. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!