Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hím neműként volt már, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hím neműként volt már, hogy jóképűnek találtál egy srácot/férfit, de az illető baromi idegesítő? Hogy oldottad fel az ellentmondást?

Figyelt kérdés

Meg kell mondjam, biszex férfiként a férfiak külseje nem nagyon érdkel, inkább a szex/orál. Azonban mind kamasz koromban, mind jelenleg azt kell mondjam, kamaszok és huszonévesek között van egy jópár helyes, vonzó fiú (más kérdés, hogy a kisugárzás fog meg inkább, mintsem a külső).


Kamaszként sem és kb 25 éves koromig sem ismertem be magamnak, hogy fiúkhoz is vonzódom, utólag visszagondolva viszont több fiú is tetszett, egy volt kamaszkoromban, aki kapcsán beismertem magmanak, hogy tetszik, csak mert annyira helyes és lányos fiú volt, valamint ovis koromban szerelmes voltam egy fiúba (viszont fiúba, férfiba azóta se).


Csakhogy, kamaszkori ismerőseim közül néha találkozom manapság is, és van egy férfi, aki még mindig tetszik nekem, miközben még mindig ugyanolyan idegesítő a jelleme, mint kamasz korunkban volt neki...

Élvezném, ha leszophatnám őt, de inkább sose tenném meg, mivel számomra a lelki alkat dönt abban, hogy szexeljek férfival. Tény, hogy érzéki a srác, kisugárzásra is, arcra is.



2023. szept. 16. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mint "hímnemű" nyugodtan elmondhatom,hogy sosem az emberek kinézete volt a döntő.

Ha idegesítene,vagy bármi lelki vagy érzelmi zavaró dolog lenne,akkor bármilyen szép,bármilyen jó kinézetű,de semmilyen formában nem érdekel.Lehet érzéki kisugárzású, szép arcú, nem érdekel.

Értem ezalatt a bunkóskodást és a beképzeltséget is,ezeket nagyon utálom .


F

2023. szept. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1 Pontosan így vagyok evvel én is. Mindenesetre fura avval a sráccal, hogy olyan érzéki kisugárzása van aközben, hogy idegesítő a jelleme.


A külső engem se különösebben izgat pasiknál, de azért azt észreveszem, ha valaki külsőre is nagyon tetszik, ami persze részemről ritkább, inkább fiatalok között látok külsőre is tetszőt.

De egyébként se a külső dönt nálam.


A fura érzés a bizonyos srácnál nem is annyira a külsejéből ered, hanem hogy a szexi kisugárzása ütközik az idegesítő és figyelmetlen jellemével.

2023. szept. 16. 18:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy volt. Ha egy taplónak/idegesítőnek tartom, hozzá se szólok. Maradjon csak meg a fantáziák világában a jó külsejével.
2023. okt. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eljön még az idő, amikor már teljesen mindegy lesz kit, csak szophass :D
2023. okt. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!