Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Elsősorban nők véleményére...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban nők véleményére vagyok kíváncsi, de bárkit szívesen meghallgatok. Orális szex során van olyan "technikátok" amik szerintetek eléggé egyedi, és mindegyik partneretek szerette?

Figyelt kérdés

(Biszexuális vagyok így bármelyik nem esetében érdekel a dolog)


26, L


2023. szept. 19. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
52%

a szubomnak volt, aki nyalta, falta, csókolta, szopta, és szopatható volt bármikor és bárhogy ;)


45/F

2023. szept. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én imádok szopni, szerintem ez a titka, hogy szívvel lélekkel csinálom, és baromira élvezem, és ezt látja rajtam a partner is.

Másik meg, hogy maximálisan az alanyra figyelek közben, és csak az számít, hogy neki jó legyen.

2023. szept. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!