Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit csinálsz te itt úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálsz te itt úgy általában?

Figyelt kérdés

2023. szept. 19. 19:01
A kérdező szavazást indított:
Ismerkedés céljából böngészek vagy posztolok
Érdekel a témakör, próbálok plusz tudáshoz jutni
Érdekel a témakör, segítőkészségből és/vagy puszta unalom űzésből szoktam véleményt kinyilvánítani
Maszturbálni és/vagy a fantáziáim megélésére keresek pozitívan megerősítő tartalmat
Moderátor vagyok (ebben az esetben Üdv és minden jót a továbbiakban)
69 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Leginkább szörnyülködőm a válaszokon sokszor..
2023. szept. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Hat a kerdesek alapjan mar nem szivesen karok ide.

Regen meg volt egy tenyleg tamogato kozeg aki segitene

Manapsag trollok tomege van

2023. szept. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Néha csodálkozom, néha megdöbbenek, néha nevetek, néha bosszankodom és néha elszomorodom ....
2023. szept. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hozzászólni a kérdésekhez vagy ki adni magamból az idegességet azzal ha valaki olyant ír amitől égnek áll a hajam és elmagyarázzam h az nem így van vagy h nem elfogadott amit ír néha unatkozasbol olvasgatom van mikor rá bukkanok olyan kérdésekre amelyek számomra ízléstelen és dühítő de ezek nagy része amúgy kamu vagy meg se történt de így ismerkedés céljából sose mennék fel Gyk-ra
2023. szept. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Unalom űzésből szoktam itt nézelődni és válaszolni az engem is foglalkoztató kérdésekre és reménykedem benne, hogy egy nő megkérdezi, hogy lenne-e kedvem meginni vele egy kávét és dumálni egy jót kötöttségek nélkül valahol.
2023. szept. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már így rákérdeztél, legtöbbször unaloműzés miatt lépek be, de nem egyszer fordult elő hogy ez maszturbálásba csapott át 😂
2023. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!