Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Volt egy barátnőm aki arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy barátnőm aki arra szoktatott rá,hogy miután mással szexelt,èn kinyaltam belőle.Kit izgat mèg az ilyen?

Figyelt kérdés
Tudom,ez kissé szokatlan dolog,de azért a bi kategóriánál tettem fel,mert ilyen szempontból van bennem egy ilyen hajlam.

2023. nov. 13. 11:38
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
A g.ci kinyalogatása nagyon undorító ötlet, de már nyaltam ki a feleségem úgy, hogy előtte mással dugott, izgató volt.
nov. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Attól,hogy valahol undorító,annál inkább meglepő mennyire mélyen betalál az èrzès,hogy ez igenis izgat.
nov. 23. 16:42
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy én is így vagyok vele,az undornál nagyobb az izgalom.
nov. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen csatlakoznék ilyen párhoz, de már előtte is nyalnám a puncit, miközben dugják.

Egyáltalán nem undorító a sprema, engem kifejezetten izgat, rendszeresen élvezek a saját számba is, pedig hetero vagyok.

dec. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a bakancslistámon van, hogy úgy nyaljak egy puncit, hogy közben dugják.
dec. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

25

Akkor èn már kipróbálnám milyen puncinedvel a fasz!

dec. 31. 16:13
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván, ha már ott dugja a csajt az arcom előtt, akkor néha kivenném és a számba is venném a farkát. De az lenne a csúcspont, hogy telepumpálja a puncit, majd amikor kicsusszan belőle, akkor az összes anyag az arcomra és a számba folyik. Utána persze tisztára nyalnám a puncit is meg a farkat is.
dec. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

27

Sajnos exem ezt nem engedte átèlni,pontosabban akik dugták,idegenkednek volna ettől.Ez már biszex kategória.Ő benne lett volna,de egyszerűbb volt így...

jan. 1. 01:54
 29/31 anonim ***** válasza:
25%
Én szívesen telelövöm a spermámmal más barátnőjét/feleségét! F 45
jan. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

29

Ès azt engednèd,hogy bekapják a farkad?Vagy úgy èlvezz el,hogy a csajszi beleverje az ott lévő fèrj szájába a farkad?

Mert dugni sokan szerették volna a csajom,jó kisugárzása volt,ès jól is nèzett ki,sok ilyen nő van,de ez kicsit többről szól.

jan. 3. 12:33
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!