Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Melyik nemmel jobb a szex?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nemmel jobb a szex? Sajáttal, vagy ellenkezővel?

Figyelt kérdés
2023. nov. 19. 12:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Sajáttal 😎
2023. nov. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Biszex nő vagyok. Ugyan olyan jó, csak másképp, de ugyan úgy élvezem. Azt viszont el kell ismerni, hogy lányokkal könnyebb, sokkal jobban oda teszik magukat, sokkal nagyobb eséllyel lesz kielégítő egy kaland is akár, azt kapsz, amit adsz. Férfiaknál gyakoribb, hogy reszel 3 percig aztán kidől, te meg így jártál. De ez sem szabályszerű, jelenleg is egy férfival vagyok együtt, akivel tökéletes a szex, nem vágyom másra.
2023. nov. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Nekem alapból az ellenkező nem jön be, de nagyon élvezem a szexet a saját nememmel is.
2023. nov. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
Egyértelműen a sajáttal. Ők tudják mi jó nekem.
2023. nov. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
A csajok sokkal-sokkal jobbak puncinyalásban és türelmesebbek, mint a férfiak. Nem utálom a fiúkat sem, nem kell félreérteni, élvezetes a jó dugás, de nekik minden a pöcsük és a behatolás körül forog. Én jobb szeretem a lassú, kényeztető lányos gyengédséget. N 😊
2023. nov. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%

Sajáttal.

Férfiak tudnak érzékien és finoman csókolni,ölelni és szeretkezni.Szerencsémre nekem eddig ilyen férfiak voltam csak az életemben.


F

2023. nov. 20. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Férfiként a nőket kívánom, beléjük tudok szerelmes lenni.

Az azonos nemmel csak kalandozok.

2023. nov. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nokent a noket mondanam, sokkal erzekibb, nem allatias, mindenre van ido. Jobban nyalnak a nok, jobban megbecsulnek stb. Olyan mintha a ket noi lelek kapcsolodna, mert pontosan ugyanazt akarjuk. Novel mindig van orgazmusom, pasikkal nem mindig (de attol meg nyilvan szeretem a pasikat, es a szexet veluk). Spriccelos orgazmusok is csak novel volt, azt se tudtam, hogy kepes vagyok ra, elegge meglepodtem. 😀
2023. nov. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tudok választani, másabb az biztos. Amikor azt akarom hogy jól megdugjanak, ledomináljanak, akkor pasik, de ha szeretkezni szeretnék és többszörös orgazmust akarok akkor természetesen a nők. De ez se fix, általánosságban mondom, nyilván volt már pasival is gyengéd szeretkezésem. Hangulat függő. A lényeg, hogy olyan párt találj, aki elfogadja, hogy biszex vagy és kaladozhattok együtt (a megcsalást elítélem) Bár úgy vagyok vele, hogy mindkét oldal fejleszthető és a kommunikáció a kulcs.
2023. nov. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
Fiúval a legjobb. Tudja a srác, hogy mi kell és mi jó a másiknak.
2023. nov. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!