Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha felizgulok fiukra is akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felizgulok fiukra is akkor van arra esély hogy meleg vagyok??Van lány kiszemeltem de a fiukra is felizgulok akkor most mi van??

Figyelt kérdés

nov. 23. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor biszexuális vagy.
nov. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Biszex vagy, nem meleg
nov. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Ne a besorolással foglalkozz, inkább éld meg a vágyaidat.
nov. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ZsocaLatex&PVC ***** válasza:
100%
Szia,szerintem is addig éld ki magad amíg fiatal vagy később sokkal sokkal nehezebb ki próbálni vagy csak folytatni azt ami igazán élvezetes is lehet,aztán el tudod dönteni hogy mit akarsz,de én gyerek korom óta szeretem mind két nemet,olyat találni aki jatszótárs lenne a partner melett azt felejtsd el!
nov. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Biszex vagy, eld ki magad minel elobb. Sok hazas bi van, aki gyerek es feleseg mellett eli ki, ezzel erositve a sztereotipiat, hogy csalok es megbizhatatlanok vagyunk... Jobb ha minel elobb elfogadod, manapsag ez már nem olyan "gaz".
nov. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Esély mindenre van, de egy kiszemelt lányt alapul véve max biszexuális vagy, nem meleg. Pl annak idején nálam is felmerült, hogy esetleg kipróbálnám, jelenleg az asszony mellett már nem jutna eszembe... de így sem vagyok szerintem 100% hetero, mert csak belegondoltam anno, milyen lenne.
dec. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!