Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy 12 napos közös utazás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 12 napos közös utazás kettesben közelebb hozhat minket a kiszemeltemmel? Lányok vagyunk.

Figyelt kérdés
Ő hetero,én nem.Szerintetek?Egyébként 23 évesek vagyunk.

2017. febr. 9. 02:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Ha ő hetero akkor a férfiakhoz vonzódik.

Ebből kifolyólag miért vonzódna egy nőhöz?

Maximum itt csak te fogsz jobban vonzódni hozzá.

2017. febr. 9. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Sokszor a szerelem miatt kezdünk el vonzódni valakihez,aki eddig nem vonzott.Szerelmet pedig elvileg kb bárki iránt érezhetünk,és,ha kifejezetten az elején sem taszít az illető külsőleg,akkor már nem veszett ügy.Nem igaz?
2017. febr. 9. 13:41
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Atya eg!!

Meg mindeg nem ertik egyesek, hogy mi mit jelent!

A hetero nem vonzodik a sajat nemehez es nem is lehet elcsabitani mert taszitja a gondolat is!

Talan keress egy bit vagy meleg lanyt annal revbe is ernel!

2017. febr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Nem taszítják a nők,csak nem vonzódott még egyhez sem.Szerintem azért a kettő nem ugyanaz.
2017. febr. 9. 16:07
 5/15 A kérdező kommentje:
Legalábbis én így tudom.
2017. febr. 9. 16:08
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ha te vonzódsz hozzá, sőt érzéseid vannak felé, ő viszont kijelentette, hogy heteró vagy hogy nem akar tőled többet, akkor ne utazz el vele. Megalázó, ha közeledsz és elutasít, közben meg össze vagytok zárva. Az utazás így nem lesz jó élmény.
2017. febr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

"Szerelmet pedig elvileg kb bárki iránt érezhetünk,és,ha kifejezetten az elején sem taszít az illető külsőleg,akkor már nem veszett ügy.Nem igaz?"


Nem nem igaz. Férfi vagyok, és a nőkhöz vonzódom mint te. Ha még külsőleg azt mondom, hogy add magára egy férfi, és jól érzem magam vele egy társaságban akkor sem tudnék soha belé szerelmes lenni. Mert a nőkhöz vonzódom, és maga az a tény, hogy vonzódik hozzám egy férfi taszít, még a gondolat is, maximum néhány monoklival lehetne gazdagabb.

2017. febr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

"Nem taszítják a nők,csak nem vonzódott még egyhez sem."


Ilyen logika mentén csinálhatod lovakkal is, elvégre nem utálod a lovakat (random példa, felőlem lehet kutya is vagy 80 éves öregember), de nem vonzódtál még egyhez sem.

2017. febr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Utolsó!Miket nem mondasz... Te lehet máshogy vagy vele,de engem személy szerint undorral tölt el egy 80 éves és egy kutya is,ha szexualitásról van szó.Meghagyom mindkét lehetőséget neked! ;) Azért nagyon nem ugyanaz a két dolog,rossz példa volt.
2017. febr. 9. 23:49
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs azzal probléma, hogy a lányokhoz vonzódsz, a probléma azzal van, hogy ezt rá akarod erőltetni egy hetero nőre. Nekem volt bixeszuális ismerősöm, egyáltalán nem zavart. Mindenkinek a saját egyéni dolga, hogy kihez vonzódik. Ami zavar, az, hogy ha nyomulnak a heterokra a melegek. Tiszteletben kell tartani mindenki nemi érdeklődését, ennyi.
2017. febr. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!