Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek rossz/elítélendő...

Szerintetek rossz/elítélendő vagy jó ahogy cselekszem és amit érzek?

Figyelt kérdés

Nemrégen találkoztam a lánnyal,akivel már 1 hónapja ismerkedek facebook-on. Kedves,normális,rendes lánynak tűnik. Ezt a találkozásunk is megerősítette. Csak...mikor belemerültünk a beszélgetésbe ő elmondta,hogy igazából biszexuális. Ez valójában meglepett. Kicsit rosszalltam a dolgot és nem értettem egyet ezzel az egésszel (persze ezt felé nem mutattam). Most még jobban belegondolva...nemigazán tetszik ez nekem. Olyasmi ez az érzés,mintha már csak azzal is "elárulna",hogy esetleg egy fiú tetszik meg neki. Már nagyon sok embertől hallottam,hogy a biszexuálisok hűtlenek és nem tudnak megmaradni egy partnernél. Ez az egész felkavaró volt a számomra. Szerintetek rosszul gondolom,netalán igazam van? Szerintetek ez után mit kéne tennem?

(Nem akarom őt csak azért megbántani mert "talán" ilyen tévhiteim vannak,de aggaszt valamennyire ez a dolog,de ezzel együtt az sem fer,hogy esélyt sem adok neki.) Mit tegyek?



2015. jan. 18. 20:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja,elfelejtettem. 15 vagyok. Lány és leszbikus.
2015. jan. 18. 20:13
 2/11 anonim ***** válasza:

Ja! Nem volt világos teljesen a szitu, hogy miért lány, akinél aztán baj, ha tetszik neki egy fiú. :D

Szerintem próbálj meg egy kicsit beilleszkedni a szituációba, aztán ha nagyon nem tetszik, vagy taszít a dolog, akkor ne erőltesd. :)

2015. jan. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincs igazad. A hűség/hűtlenség nem attól függ, hogy valaki heteró vagy biszexuális. Rengeteg heteró is hűtlen.
2015. jan. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 PearlDiver ***** válasza:
Jogod van nem belemenni valamibe ami nem tetszik. És szerintem jobb ha nem titkolod a rosszallásodat, mondjuk lehet ezt normálisan is kommunikálni.
2015. jan. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel gond szerintem.. A helyedben en is felnek, sot, miutan kiderult h biszex nem nagyon foglalkoznek vele :| okos ember mas karan tanul.....
2015. jan. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem minden bisex egyforma... lehet h kifogtal egy normalis bisexet.. sohasem tudhatod :) sztem egy kis altalanositas miatt hulyeseg lenne otthagyni
2015. jan. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Megértem, hogy nemtetszést vált ki belőled ez a dolog. De felesleges általánosítani. Ha hűtlen valaki, akkor nem azért hűtlen, mert ilyen meg olyan a szexualitása. Ugyanolyan eséllyel hagyhat el egy leszbikus lány egy másik lányért, mint egy biszex lány egy srácért vagy lányért. Ha tényleg szimpatikus neked, meg kedveled, akkor ez ne tartson vissza. Ne arra gondolj, hogy jajj de milyen szar lesz neked, hha elhagy egy srácért, hanem arra, hogy ha valaki kapcsolatban van valakivel akkor egy bizonyos szinten a másik félhez köti magát. És ha összejön veled, akkor az azért van, mert veled akar lenni. Nem pedig mással. Ha meg alapból ilyen feltételezgetésekkel lépsz be egy kapcsolatba, akkor ne várj jót. A lehető legjobbat feltételezd. Veled akar lenni. Ez bőven elég most még. Aztán meg rajtad is fog múlni az, hogy később mi lesz.
2015. jan. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Gondolj most arra, hogy ugyanolyan negatív előítéletekkel állsz most az egészhez, mint ahogy a leszbikusokhoz állnak a heterok. A hűtlenség nem ezen múlik, hanem az illető jellemén, ha olyan aki képes megcsalni, akkor az ne félj nővel is megtenné, ha leszbikus lenne. Ami esetleg kérdéses, hogy mennyire fogadta el magát, nem fog visszatáncolni az első kihívásnál? (Gondolom ő is fiatal még).
2015. jan. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hozzászólását,de valamiért akkor sem bízom benne. Megemlítette nekem azt is,hogy a jelenlegi exe még most is oda van érte. Ami pedig még nagyobb felháborodást keltett bennem az az,hogy azt is elmondta,hogy 6-7 fiúval is járt már. Hogy őszinte legyek,az ilyen dolgok hallatán nem sok kedvem van,azzal a bizonyos lánnyal lenni...megfordult a fejemben,hogy most talán csak kicsit eltévedt "a heteroszexuálisok útján" és valójában semmit sem akar a lányoktól/esetleg csak kíváncsi. :(
2015. jan. 19. 15:26
 10/11 anonim ***** válasza:

Hajszálpontosan ugyanazt gondolom, amit te. Én sem szívesen ismerkednék biszexuális lánnyal.


"Olyasmi ez az érzés,mintha már csak azzal is "elárulna",hogy esetleg egy fiú tetszik meg neki."


Ugyanezt gondolom.


36 leszbikus

2015. jan. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!