Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex férfiak! Ti glory...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex férfiak! Ti glory hole-ban oráloznátok?

Figyelt kérdés

dec. 16. 10:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem, esetemben ez bizalmi alapokon megy.
dec. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Kaktusz55 válasza:
Igen.volt már benne részem.szoptam is ott,és szopattam is.izgató volt nagyon
jan. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez az igenytelenseg csucsa szerintem. Minden szempontbol. Szamomra fontos, hogy tudjam kivel szexelek, mennyire igenyes, apolt es foleg egeszseges. Mikyen az mar h random farkat szopni ami siman lehet sok sok betegseg forrasa?
jan. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Tayrus ***** válasza:
Am ezt hogy kell elképzelni? Hogy pl. van egy szoba ahol csak a szopók vannak és egy ahol csak a szopatni vágyók vagy random ahogy esik úgy puffan alapon megy?
febr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

14


Elvileg ennek az anonimitás a lényege, nem megvárni és lesni ki távozik meg hasonló

febr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Tayrus ***** válasza:
#15. Szóval nincs input-output lehetőség? Tényleg bocsánat az offolásért de ez tényleg zavaros víz kategória. Mert én azt hittem mindig, hogy van egy szoba ahol belógatják és annyit szopsz amennyit akarsz és egy ahol úgy szopatsz amennyit akarsz. Akkor ez ezekszerint nagyon nem így van?
febr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Igen, abszolút az igénytelenség csúcsa. Iszonyatosan sok gyökér az alapvető higéniával sincs tisztában és akkor még a lappangó betegségekről nem is esett szó. Egyszerűen érthetetlen.
febr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A nemi betegseg miatt nem
febr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!