Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Haverommal volt egykis huncutt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverommal volt egykis huncuttság ez azt jelenti? :D

Figyelt kérdés
A szituáció 1 hete történt, szűkkörű hazibulit rendeztunk haverommal, ő én meg egy lány ismerősünk voltunk jelen. Nyilván iszogattunk aztán jol berugtunk és részeges állapotban elkezdtünk kanoskodni (a lány ismerősünk fel). Tetszett neki adott is bele fogdosódott aztán smacizgattunk felváltva vele és végül a ruhák is lekerültek. Történt itt minden amibe bele lehet gondolna, elölről hátulrol egyszerre, verte nekünk, mi nyomtuk befele neki élveztük a helyzetet teljes mértékben. Viszont ami utána történt az nekem teljesen új volt. Haverom odajött hozzám amikor már a lánybarátunk nem bírta tovább (bő 35-40 perc után kifeküdt teljesen) és lekapott engem utána a odanyult, letérdelt és levett szájjal. Sose éreztem olyan jót mint akkor. Viszonzást várt és vegül belementem én is levettem őt szájjal. Utána elment tisztitani és odáig is eljutottunk hogy megnyomtam hátulrol... Nem tudom most mit gondoljak, azóta már talalkoztunk beszéltünk is, de olyan mintha nem történt volna semmi. Most ezzel mindva akk biszex lettem? Egyébkent eddig mindig eliteltem az ilyet (nem homofobkent) de mostmar esku jobban vagyok rá mint a hetero fajtájára.

dec. 17. 20:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
* bocsi 1-es vagyok, ezt elnyomtam. 😃 Szóval hasonlóan volt nekem is az első próbálkozás egy haverommal, aztán volt még pár, de annyiban maradt. Azóta soha más sráccal nem volt ilyen.
dec. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha vágysz rá, akkor yes, biszex vagy, de nincs ezzel semmi gond!


Hajrá, pia and ismétlés!

dec. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%
Dolgozhatnál még ezen a sztorin. Eléggé kidolgozatlan fantázia...
dec. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy eddig is az voltál, csak most volt rá lehetőséged átélni is. Hany éves vagy?
dec. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
27%

Nincs ezzel semmi baj, a lányok nagyrésze is biszexuális. Ez tény.

Azért remélem gumi volt rajtad.

dec. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
85%

Ez tulajdonképpen elméleti kérdés: Vonzalomnak nevezzük-e azt is, hogy valakinek valamilyen szexuális gyakorlat technikailag élvezettel jár, vagy csak azt, ha egész nap a másik srác testalkatáról ábrándozol fejben / képről / látványra és ettől rohadtul felizgulsz. Én például hajlamos lennék ez utóbbi szerint definiálni a szexuális vonzalmat, de ez esetben nem csak LGBT-témában érintettből lenne kevesebb, de az úgynevezett klasszikus heterók jó fele is átkerülne az aszexuális kategóriába...

Minden csak definíció kérdése.

dec. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha hátulról megnyomtad haverod akkor hetero már fix nem vagy, sry
dec. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
És ezt a lány végig látta??
dec. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy jobban vagysz ra, valoszinu amiatt van, hogy ujdonsag. Es most raebredtel, hogy biszex vagy es a haverod is. Marmint szexig is eljutottatok, az azert tobb... Legkozelebb te leszel seggbe baszva.
dec. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

3mas, Valamiért nekem is kamunak tűnik, persze lehet, hogy igaz.

De nem tudom... Főleg, hogy elítélte a dolgot, most hirtelen semmi huza vona után, egyből szop és megdugja a haverját. Azért ilyenkor van egy kis stop tábla az ember fejében.

dec. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!