Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Haverommal volt egykis huncutt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverommal volt egykis huncuttság ez azt jelenti? :D

Figyelt kérdés
A szituáció 1 hete történt, szűkkörű hazibulit rendeztunk haverommal, ő én meg egy lány ismerősünk voltunk jelen. Nyilván iszogattunk aztán jol berugtunk és részeges állapotban elkezdtünk kanoskodni (a lány ismerősünk fel). Tetszett neki adott is bele fogdosódott aztán smacizgattunk felváltva vele és végül a ruhák is lekerültek. Történt itt minden amibe bele lehet gondolna, elölről hátulrol egyszerre, verte nekünk, mi nyomtuk befele neki élveztük a helyzetet teljes mértékben. Viszont ami utána történt az nekem teljesen új volt. Haverom odajött hozzám amikor már a lánybarátunk nem bírta tovább (bő 35-40 perc után kifeküdt teljesen) és lekapott engem utána a odanyult, letérdelt és levett szájjal. Sose éreztem olyan jót mint akkor. Viszonzást várt és vegül belementem én is levettem őt szájjal. Utána elment tisztitani és odáig is eljutottunk hogy megnyomtam hátulrol... Nem tudom most mit gondoljak, azóta már talalkoztunk beszéltünk is, de olyan mintha nem történt volna semmi. Most ezzel mindva akk biszex lettem? Egyébkent eddig mindig eliteltem az ilyet (nem homofobkent) de mostmar esku jobban vagyok rá mint a hetero fajtájára.

dec. 17. 20:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
77%

nekünk is hasonloan 3 as buliba törtent meg haverommal de kicsit mas volt a szitu.

nekünk a csaj nem engedte vegig hogy csinaljunk vele valamit csak kellette magat.

aztan haverommal estere mar olyan kanosak voltunk hogy nem birtunk magunkal.

a csaj meg azt se akarta hogy vele aldujunk :D

erre en aludtam haverommal egy agyba, a csaj meg egyedül egy masik szobaba.

haverom mar olyan kanos volt hogy hogy a fenekemet fogdosta meg kerte hogy hagy dugja be gumival :D

elöször nem hagytam neki de aztan izgalmas volt a szitu es belementem.

1 perc alatt elmentünk mindketten.

dec. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
1 perc?! 😀 Tényleg nagyon kanosak lehettetek. Azóta volt még ilyen vele?
dec. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

igen körülbelül :D mar szinte könyörgött hogy hagy tegye be egy nagyon kicsit mert nem birja tovabb :D

nem volt azota se semmi. akkor monjduk kicsit piasak is voltunk :D

dec. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Prosztataval mentel el 1 perc alatt, vagy kozbe verted?
dec. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
fogtam közbe es kicsit huzogattam de nem kellett sok mert nagyon felizgultam.
dec. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
és a csajszinak ez tök okés volt? ez kicsit hihhetetlen
dec. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
56%

Ha jó volt,akkor ezen nincs mit rágódni.

Ismételni kell és kész.

dec. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!