Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Haverommal lefeküdtünk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverommal lefeküdtünk, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Mindkettőnknek van barátnője, ittasak voltunk és mindketten kanosak. Ő meztelenre vetkőzött mikor aludni készültünk mert a benti meleg miatt neki úgy volt kényelmes, én jól megnéztem, ez persze feltűnt neki, majd szó szót követett és szexeltünk. Másnap beszéltünk erről és mindketten nagyon élveztük az egészet. Haverom pedig mondta hogy máskor is megismételhetnénk. Nála ez nem számit megcsalásnak mivel sráccal csinálja és nem másik csajjal. Nekem nagyon bűntudatom volt, de egyben élveztem is. Nem válaszoltam neki arra hogy máskor is megismételhetnénk de egyébként szeretném, de barátnőmmel szemben ezt nem akarom folytatni hosszútávon.

Volt valaki hasonló helyzetben? Ha igen akkor mit tettetek? Tudom a csajok pont ezért nem is akarnak biszex srácokkal kezdeni, de srácok nektek is megcsalás az ilyen? Vagy van aki hasonlóan gondolkodik mint haverom?

Köszi előre is a válaszokat! 24/f


2023. szept. 4. 14:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én szememben ez mindenféleképpen megcsalás. Ha férfival, ha nővel csinálod. Ki kell állni párjaitok elé és elmondani, hogy ti szeretnétek ilyen együttléteket.
2023. szept. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
pont igy voltam ahogy te, en is egyik nyaralason csinaltam dolgokat haverommal, de mi nem mondtuk el baratnöinknek. csak egyszeri alkalom volt, mert nagyon kanosak voltunk. szerintem bizonyos mertekben ezis megcsalas. de ha mindketten elveztetek csinaljatok :)
2023. szept. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalás!
2023. szept. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Sőt, még ha kutyával csinálnád, az is megcsalás.
2023. szept. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem sem megcsalás. Ahogy lányoknál az nyalakodás,fiúknál nem tudom dugványozás?

Figyi élvezted de piáltatok probáljátok meg pia nélkül. Ha akkor is jó lesz akkor kell elgondolkozni a hogyanon. Eddig ez csak felszabadult játaszadozás volt piásan.

2023. szept. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
13%

Megcsalás ez nyilvánvaló

A kérdés számomra inkább az hogy akarsz férfivel még szexelni, vagy tudsz nélküle élni, 1x alkalom volt.


Ha szeretnéd ezt még átélni és esetleg több dolgot kipróbálni

Semmi gond, természetes dolog.

Csak épp van barátnőd és lelkiismereted, ha van fix partnered semmi gond.

A későbbiekre mondom

A biszex fiúk általánosságban se a melegsrácoknak, se a lányoknak nem kellenek,még alkalmira se mert nem lehet bennük megbízni.


Ha nem lételemed a fasz, hagyd az egészet a pi csába.

És ne merülj jobban bele.


Meleg vagyok-így fer a válasz.

2023. szept. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

6/6 - te mekkora f*sz vagy.

tipikus példája a b*zik általi bifóbiának... szintén meleg vagyok, de komolyan elvarod, hogy téged/minket elfogadjanak, de azért itelkezel?


biszexualitas van és milyen jó nekik, dupla akkora a loop. ;)


kedves kérdező, sztem élvezd a barátod társaságát minden módon, de a következő csajodat úgy keresd, hogy ezt tisztázzátok.


37 vagyok, 25 évesen egy átmulatott este után nálam afteroztunk egy régi haverral és egyszer csak lesmarolt (tudta h meleg vagyok) - a vége az lett h én dugtam meg őt.

utána megnosult es 1x a felesége hívott el kávézni h lennék-e a harmadik... viszont mivel sajnos nem vagyok bi, nemet mondtam. ha neked ilyen helyzet lesz, mondj igent. :))

2023. szept. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
17%
Milyen szerencse, hogy épp volt gumi, síkosító és pont kimostátok előtte magatokat... :D
2023. szept. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17%
A párjaitokat sajnálom. Nem is értem mi az hogy ffval csalod meg akkor az nem megcsalás? Utána meg lefekszetek a nőkkel, előtte meg egymás seggében volt a farkatok. Sokkal nagyobb megalázás ez a baratnőiteknek. Vállaljátok fel előttük hogy ti minimum biszexek vagytok, es ezek után is veletek akarnake maradni vagy sem?
2023. szept. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 sandrisbp ***** válasza:
76%

Hát, ha úgy érzed, meg tudsz lenni enélkül, és a barátnőd miatt ezt vállalod, ez becsülendő szándék. Akkor tekints erre az egy alkalomra úgy, mint egy az ital hatására elkövetett botlásra. Persze ha igazán jó volt együtt lenni a haveroddal, akkor ez nehéz lesz....

Nekem mondjuk ez nem ment volna, túl mélyen volt bennem ez az érzés, vágy..... és kicsit későn esett le a tantusz, már gyerekünk is volt, és tényleg szerettem is a párom.

2023. szept. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!